Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig nem maszturbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 hétig nem maszturbálok és utána igen akkor pár óra elteltével jobban fogok-e teljesíteni az ágyban? (bocsánat h hülyén hangzik, a tapasztaltaktól kérdezem)

Figyelt kérdés
...vagy úgy teljesítek-e jobban h nem maszturbálok előtte és úgy fekszem le a lánnyal?
2011. márc. 11. 15:21
 1/4 anonim válasza:
egyáltalán nem függ egyiktől se add magad, és akkor jó lesz :D
2011. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Volt olyan barátnőm, aki az első menet után elaludt.

Akkor maszturbáltam előtte, hogy ne öt perc legyen az együttlétünk, hanem hosszabb.

Volt aki azért kedvelt, mert többlövetű voltam, akkor nem recskáztam a randi előtt napokig.

Volt, hogy már akkor elélveztem, mikor a vetkőztetés során kézbevette. De semmi gond nem volt, mert pár perc múlva már volt merevedésem, és volt egy 20 perces menetünk, aztán kis nasi után egy egyórás menetünk. Aztán még sokszor felállt, kőmerev lett, de elmenni már nem tudtam, a csaj viszont nagyon élvezte, és órákon át lovagolt rajta, multiorgazmusokat átélve.

Frenetikus éjszakák voltak!!!

2011. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krameri ***** válasza:
78%

függ tőle. Jó ha pár napot pihenteted, de azt nem tudom, hogy meik a jobb ha előtte még egyszer vagy ha nem.

próbáld ki.

2011. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megtudtam amire kíváncsi voltam :)
2011. márc. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!