Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy 19 eves srac nem akar baratnot es eddig meg soha nem is volt neki? Lehetseges az ilyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne volna lehetséges? Speciel én 19 éves voltam, amikor életemben először szerelmes lettem, s elhívtam egy lányt randizni.

Előbb-utóbb te is igényelni fogod.

2011. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem ebben mi olyan furcsa
2011. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo, hanem az egyik ismerosomrol. Elvan a haverjaival, csomo lany ismerose van, de meg soha nem volt szerelmes illetve meg soha nem volt olyan csaj, aki tetszett volna neki.
2011. márc. 11. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges,de ez az ő dolga.

Simán lehet,hogy tényleg nem találkozott még olyan lánnyal aki tetszett volna neki,vagy csak nem osztja meg mindenkivel,ha épp tetszik neki valaki,vagy csak egyszerűen nem a lányok érdeklik. De ebbe nem szabad beleszólni. :) Ő tudja mi az oka.

2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pinocchio ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, nem minden ember egyforma.Sok oka lehet:félénk,önbizalom hiányos,depressziós vagy egész egyszerűen még nem tart igényt barátnőre mert vár egy különlegesre.Esetleg egyéni az ízlése.
2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!