Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves gyereketeket meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves gyereketeket meddig engednétek el éjszaka bulizni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:12
1 2
 1/14 hunoipunk ***** válasza:

Az attol függ...

Hova, kikkel, mennyire felnött az a 16 éves, fiu avagy làny...

én màr 15-16 évesen hajnalok hajnalàn jàrtam haza, és ha történt is valami rossz, akkor legalàbb megtanultam a sajàt kàromon. (illetve most is...) Egy 16 évest nem kell annyira félteni, ha felnötesebb... Ezt szülöként neked kell eldönteni.


20/F

2011. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akármeddig.


28/F

2011. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én 17 évesen kezdtem az éjszakába járni, addig, szinte sosem (ilyen alkalmakkor mint szilveszter szülnap de ez elhanyagolható) személy szerint olyan éjfél-egy-kettőig elengedném
2011. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem 18 éves koromig nem engedtek fél11-nél tovább, akkor jött az utolsó busz, amivel haza kellett jönnöm. Ha lekéstem, akkor eljöttek értem, aztán itthon kaptam a fejmosást...

20/L

2011. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem éjfélig engedtek el, mert az utolsó busszal kb addigra értem haza. Szerintem ez amúgy reális, esetleg ha valami olyan esemény van, ami tényleg nagyon fontos a gyerekemnek, akkor megengedném, hogy tovább maradjon, de érte mennék kocsival (velem is volt ilyen). Diszkóba mondjuk biztosan nem engedném (hajnalig bulizni meg végképp nem) és ha valamelyik barátnőjénél alszik, akkor éjfél körül tuti felhívnám, hogy minden rendben van-e (bár ez engem biztos nagyon idegesített volna)

Ja és függetlenül attól h fiú-e vagy lány, mert nem az a legnagyobb veszély 16 évesen, hogy elveszti valaki a szüzességét vagy sem (azt megoldja nappal)... Pl ha fiú, akkor sem akarom, hogy részegen az árokparton töltse az éjszakát...

27/N

2011. márc. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem kb így volt

12év: 18:00

14év: 20-21:00

16év: éjfél, néha ameddig akartam ha haveromnál aludtam és szóltam

18+: ameddig akarok


kiskoromban amúgy nagyon féltettek mindentől, de szerencsére már nincs így.

2011. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 évesen szinte nem is otthona laktam,egész nyáron haverokkal buli,balaton,csavargás,kb heti 2 napot ha otthon voltam
2011. márc. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Függ a társaságtól, a helytől, és aprogramtól. De egy öntudatos fiatal tudja hol a határ.
2011. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Három órára elég hazaérni szerintem, ha mondjuk este tíz órakor indul el.
2011. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

dejo itt mindenkinek:/

engem max 9ig engednek el:S

16L

2011. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!