Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eligazodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eligazodni a pasikon? Tanácsot kérek!

Figyelt kérdés

2 hétig nem láttuk egymást csak futólag...nagyon szerettem

azt gondoltam hogy ez a 2hét elég arra hogy elfelejtsem..

De mikor ma megszólított furán éreztem magam jól is esett de talán jobb lett volna ha nem teszi meg.

Bár nem bír úgy elmenni mellettem hogy ne szólna be...

Talán ezért szerettem?


2011. márc. 13. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A férfi agyról 1 kép:

[link]


Jó szórakozást :D

2011. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz9=)

Jót nevettem=)

2011. márc. 13. 19:58
 3/5 anonim válasza:
Mi pasik sajna csak így tudjuk rosszabb esetbe kimutatni az érzéseinket de ez lefordítva női nyelvre azt jelenti h szeretném ha kicsit több lenne ebből szal azért kóstolgat téged mert tetszel neki dió héjban ennyi
2011. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előttem lévő! Egyszer megkérdeztem egy fiút mikor összejöttünk,hogy miért szólogatott be mindig?meg miért piszkált azzal,hogy mekkora a mellem?és a tb. Azt mondta"mert így tudtam kimutatni,hogy tetszel,azt hittem ez bejön a lányoknak."
2011. márc. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez aranyos utolsó...

Köszönöm sokat segítettetek

2011. márc. 14. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!