Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az embereknek lételemükké válik a hazudozás és hibbantnak nézik, aki nem akarja ezt a hülye játékot játszani?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rákapcsoltam a társkeresésre -hogy ne legyek olyan piszkosul magányos -,de azt vettem észre,hogy totál idiótának néznek,amiért képes vagyok nem zsákbamacskát árulni és elmondom ki vagyok és mit szeretnék!

Én persze megértem azt is,hogy az ember maradjon titokzatos,szépen kell adagolni a dolgokat,de ha mondjuk van 5 dolog,ami nekem elengedhetetlen egy kapcsolatban,vagy 3 olyan,ami elviselhetetlen,akkor ezt miért nem mondhatom már meg az első randin?

Miért kell heteket,hónapokat várni,hogy rájöjjek arra,amire egy őszinte beszélgetés estén,az ember rájön 15 perc alatt is!

Azt mondja mindenki túl őszinte vagyok és rengeteget fogok emiatt még sérülni,de most őszintén,mire jó ez a sok blama?

Létezik még még őszinte,nemhazudozok pasi ezen a nyűves bolygón?

(24l)


2009. febr. 21. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tisztelem az olyan embereket, akik ki merik mondani, ami gondolnak, és őszinte kapcsolatra törekednek, nem csak vágynak rá, ha nem tesznek is érte.

Szerintem neked van igazad, maradj ilyen tiszta ás őszinte.=)


(14,L)

2009. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik, csak az már rég letett arról, hogy párt keressen magának, mert tudja, hogy a nők kilencvensok százalékának úgysem kell (nekik aztán mindegy, milyen a másik, csak szépeket mondjon, tegyen és az ágyban is hozza a szükséges formát), a maradék meg vagy beáll a sorba (mert különben ő sem talál magának párt), vagy szintén megunja az egészet és felhagy vele, vagy olyan ritka, hogy az életben nem találnak egymásra.
2009. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: telitalálat. Én egy őszinte srác vagyok, de ezt nagyíveb lesz@rják a csajok. Nekik csak az a fontos, hogy van-e/milyen kocsim van, hová fogunk utazgatni, és mennyire fotogén az arcom. Aztán, hogy van-e/milyen a lakásom, milyenek az anyagi körülményeim, mikor akarok gyereket, és ha már ez mind stimmel, akkor már az totál mindegy, hogy őszinte vagyok vagy sem. De ezekbe a játszákba már én is belefáradtam, úgyhogy már csak arra várok, hogy leszólítson az utcán a magy szerelem vagy nemtudom, mert csak játszákat látok a nők részéről, belső értékeket nem.
2009. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!