Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúktól és lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúktól és lányoktól érdeklődném hogy melyek azok a témák amikről szívesen beszélgetnétek 1 ellenkező nemű de azonos korosztályú egyeddel? Rem érthető (kort és nemet ha írnátok leköteleznétek)

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sexről. (24 f)
2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

World of Warcraft . Grand Theft Auto . Leauge of Legends . RuneScpae . Metin2 . Én kicsi tanyám .

18/f

2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármiről

20/f

2011. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bármiről.

Suli, munka, az élet nagy dolgai, bulik, szex...

18/L

2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

semmiről, ha nem jófej akkor hagyjon békén, ha fiú ha lány

ha az és még jó nő is akkor rohadjon meg...

2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szex, buli, ja és szex
2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel én lelkizős alkat vagyok, ezért szeretném, ha a másik is az lenne, hogy ha értené, hogy miről beszélek. Ha érzem, hogy nem érti, akkor valamiért van bennem egy ilyen reflex, hogy nem sokat beszélek, elcsöndesedem. Viszont ha ez megvan, akkor jöhet bármi, ami neki van nekem fontos.

19/L

2011. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Hát jó: filmekől, zenéről, family guyról, fűről, kedvenc helyeiről, szexről, mit akart kipróbálni :P
2011. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok köszi most már képben vok
2011. márc. 15. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Zene, filmek, könyvek, filozófia, elmélkedés gyakorlatilag bármiről, álmok/fantáziák (nem csak szexuális jellegűek), abszurd/furcsa/extrém jelenségek/dolgok. Mondjuk így első végiggondolásra. Amúgy meg nyitott vagyok nagyon sokféle beszélgetésre, sőt, ha valami olyan foglalkoztatja, amiben nem vagyok otthon, akkor semmi akadálya, hogy utánajárjak a témának a kedvéért. :) Ami nem érdekel, untat, taszít: divat, celebek, szélsőséges politikai gondolkodás és a berúgós buliélmények.


f/21

2011. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!