Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk történt ilyen már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk történt ilyen már veletek? :O Ha ilyen történik egy fiúval vajon miért lehet? :O

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki tetszik nekem,és találkoztam vele (jó messze lakunk egymástól :/) és szó szerint bekönnyezett a srác :O Meg meg mondta,hogy van mikor csak úgy megnézi a képeimet és bekönnyezik :O


Vajon miért?:O Valakivel előfordult már ilyen?


2011. márc. 14. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet ciki de velem történt (nem barátnőm előtt), örömkönnyek :)


18/f

2011. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ciki. De örömkönnyek kapják el ha megnézi a képeimet?:O:D
2011. márc. 14. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már soxor!!! Hiányzol neki nagyon!! 24/f
2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az izgatottság gyakorta könny kíséretében is megmutatkozik!

Van úgy, hogy egy szituáció következtében rengeteg minden eszedbe jut és egyszerre annyi mindent szeretnél mondani, de nem tudsz mégse semmit. Na ilyenkor gyakran elkönnyezi magát a delikvens. És nem a szégyentől, a fájdalomtól vagy az örömtől, hanem az izgalmi állapot felfokozódása miatt! De mondjuk az öröm, a gyász vagy a szégyen érzet is egyfajta izgalmi változást eredményező történés.

2011. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszi a választ:)
2011. márc. 14. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek egy fiút, és ő is engem, de ő nem tudja. És volt már rá példa hogy igaz a 3-4nap nem olyan hosszú idő de számomra annak tűnik ha minden percben szinte ő jár a fejembe. És egyszer suliba amikor megláttam, megöleltem, puszit attam neki kicsordultak a könnyeim mert annyira szeretem és már nagyon hiányzott és vártam azt a pillanatot újból hogy adhassak neki puszit karjaiba zárjon. Ő is egyszer még nyáron nyaralni voltam szüleimmel és amikor haza mentünk másnap egyből irtam neki és kérdezte hogy nem-e akarok vele találkorni. Következő nap találkoztunk is és 3hete nem láttuk egymást és rendesen neki is kicsordultak az öröm könnyei. Pedig még fiatalok vagyunk ő 16éves én 15. És nem valami puhány kemény rosszfiús tipus és mégis annyira hiányoztam neki hogy sírt. Ezt váltja ki a szeretet/szerelem.
2011. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem igen. Ez azt jelenti, hogy őszintén tiszta szívből szeret és nem a szexre hajt. Becsüld meg az ilyen fiút.
2011. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!