Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány egy tinédzser kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány egy tinédzser kapcsolatban a kis mell?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 00:50
1 2
 11/18 Thurston ***** válasza:
100%

Én is picicici-rajongó vagyok.

És amúgy ja, az elsőnél a pont. A szégyenlősség az, ami leginkább le tudja rombolni a szexuális kisugárzást.

2011. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

R.

hm..nekem kis mellem van, és szorongok is..

ha tehetném, amikor "odajutunk" egy pasival, elsírnám magam:| ://

nem tehetek róla, egyszerűen nem tudom elképzelni, h a fiúk szeretik a kis mellet. az annyira nem nőies..tutira befogok tervezni egy mellműtétet..


18/L

2011. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kis cici, nagy cici. Teljesen mindegy, csak formás legyen a cici. Meg a lány teste. És aranyos pofi. :D
2011. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se hátrány....Aki megszeret az ne a melleidért szeressen hanem saját magadért....
2011. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

22.46: nem hátrány a kis mell, ha formás. Inkább legyen kicsi de szép, mint nagy de lógó. Én a helyedben nem műttetném meg magam. Az mégiscsak mű. Jobb, ha természetes.

18/f

2011. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 crawenn ***** válasza:
22:46, mellműtétben szerintem ne gondolkozz, mert profi klinikákon is olyan balf@sz módra csinálják meg, hogy az egyenesen visszataszító. Inkább maradjon kis melled, a nagy Ő úgy is belédszeret, akármekkora melleid legyenek. Meg aztán: nem a méret számít, inkább a forma és a játékosság^^
2011. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
mindegy a mellméret aki szeret az gyönyörűnek találja a B kosarat és a DD-t is hidd el :) :P
2011. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igen nem gond!csak formás legyen és így legalább nem lesz 20 év múlva egy nagy lógó csöcsöd!de a férfi mindig másodjára nézi meg a melledet elsőre az arcodat nézi meg!
2011. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!