Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéstervvel kapcsolatban...

Edzéstervvel kapcsolatban kérném a segítségeteket. Mell-váll és mondjuk alkar. Másik nap bicepsz-hát és tricepsz. És mondjuk hétfő-szerda-péntekre leosztva, váltogatva. Hova tegyem a hasat és a lábat? Egyáltalán jó-e így?

Figyelt kérdés
Utána olvasgattam de nem minden egyértelmű. Kíváncsi lennék néhány véleményre is. Véleményeket, válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 17. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

itt nézz körül és válassz:

[link]

2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én minden edzésen hasazok.

A lábazást a másik napra tenném.

Pl: bicepsz, hát, tricepsz, láb.

2011. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
minden edzésen hasazol? én nem bírnám! :)
2011. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvastam mar a budy.buildert is de mint említettem nem egyértelmű minden. Azért kérdezek és várok konkrét válaszokat.Valamint a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi!Megtennétek,hogy leírjátok azt? Köszönöm!
2011. márc. 17. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:

én így csinálom:

hétfő:has-mell-bicepsz

kedd:láb-vádli

csüt:has-váll

pént:hát-tricepsz-vádli

a lényeg hogy ne rakj egy napra 2 nagy izomcsoportot,a napokat nem cserélgetem de az adott izomcsoportokra mindig más gyakorlattal edzek!

2011. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi számít nagynak?Úgy tudom a mell meg a hát.Még valami,mondjuk a comb?Bocs ha hülyéket kérdezek, amatőr vagyok.Az én tervemből kiindulva Te hova tennéd a lábat?Koszi!
2011. márc. 17. 15:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és persze miért oda raknád? :) ;)
2011. márc. 17. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
azért linkeltem be az edzésterveket hogy lásd az alap elosztásokat! lábat én külön napon edzeném egyedül,tricepszet és bicepszet se edzenék együtt,és mell+hát ne legyen 1 napon! na ebből ki tudsz magadnak matekozni vmit? :)
2011. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz profin edzeni akkor elég a következő:

1.nap:mell,váll,triceps(a tricepszet egyfojtába terheled a mell és a váll edzésénél)

2.nap:hát,bicepsz,láb

a hasat mind a két nap edzed.

Kezdésnek ne bonyológy bele hogy mit hogy kell profin csinálni.

2011. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindannyiotoknak.Lassan megszulom ;) Kossz meg1x!
2011. márc. 17. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!