Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétvégén együtt dolgoztam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén együtt dolgoztam 1 lánnyal és tetszik. Neten rákerestem (1 közösségi portálon), bejelöltem ism. -ként. És ennyi, idáig. Mit írjak neki gyerekek? Kell nekem az a lány!

Figyelt kérdés
Szerintem én is tetszek Neki(2értelmű megjegyzéseket tett, illetve szerintem egy egyértelmű is volt),de persze nem biztos.Ő fővárosi, én pedig vidéki vagyok és ő csak helyettesített itt nálunk.
2011. márc. 15. 09:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

10:40 - Te olyan kis buta vagy. A nők kis százaléka megy csak a külsőre. nekünk nőknek a legfontosabb nem az, hogy hogyan fest a párunk, hanem az, hogy biztonságot nyújtson. Lehet egy férfi kidolgozott testű, szép szemű Adonisz, lópikulát nem ér, ha nem érezzük mellette azt, hogy akár a kútba is utánunk ugrana.


Plusz, szerintem nem létezik csúnya férfi. Aki egy fokkal szebb az ördögnél, az már éppen jó. Aki pedig egy fokkal csúnyább, az kuriózum és éppen azért lehet szeretni.


Lehet, hogy eddig olyan lányokkal találkoztál, akiknek más az értékrendje.

2011. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Helyesbitenem az elozo hozzaszolot: a noket csak a kulso erdekli kb 30 eves korukig. Akkor megcsorren a biovekker, es rajonnek hogy feherlovon jaro herceg csak a meseben van. A harminc koruli szingli nok, ott lehet aratni :)
2011. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12:51-es válaszoló vagyok ismét. Nos, én úgy voltam ezzel a külső dologgal egész életemben, hogy válogatós f...nak kutyában a helye. :D
2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
No,úgy látom 1 kis vita alakult ki a kérdés miatt. :) Azért a neten írok neki és nem személyesen beszélek vele,mert Pesti én meg vidéki.Nem tudok most felmenni a fővárosba a munkám miatt pl. ,a csaj meg csak helyettesíteni volt itt.De nem várok,hogy mikor jön legközelebb,hanem most "leakarom tudni" a dolgot.Vagy bejövök neki v. nem.Csak azt nem tudom mit írjak..
2011. márc. 16. 11:09
 15/22 A kérdező kommentje:
De ilyenekkel varriált,hogy vasárnap megkérdezte,mit csináltam elötte este:"buli vagy v.mi?" Mondtam,h. nem erre ő:"és a párod mit szól ehhez?" Mondtam,hogy nincs.Erre csak mosolygott 1et meg egy "csodálkozó ja" volt a válsz.Meg magától bemondja minden előzmény nélkül,hogy ha elötte nap(szombaton)megkérdeztem volna,elmehettünk volna meginni v.mit.Na most akkor??? Azt hittem kirugom a fotocellás ajtót. :)
2011. márc. 16. 11:15
 16/22 A kérdező kommentje:
De ezt már akkor nap mondta be mikor ment vissza a fővárosba. :( Elöttevaló nap meg nem kérdeztem,mert ismertük 1 mást 3 órája és még csak akkor "haverkodtunk".Lekellett volna rohannom,hogy Te nem akarok én felmenni véletlenül a szállásodra és.... :) De most nem?
2011. márc. 16. 11:18
 17/22 A kérdező kommentje:
Megírom,hogy szimpatikus és szeretném jobban megismerni vagy randit írok vagy mit tudom én.Nem? De eszetlen jó csaj és tényleg aranyos is + okos lánynak tűnik,mondom elég talpraesett is ahogy látom és ezeket megpróbáltam burkoltan érzékeltetni is vele.Csak írjon vissza.
2011. márc. 16. 11:25
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan visszaír majd. Sok sikert :)
2011. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Remélem is.Ez a minimum sztem,hogy legalább visszaír valamit.Ha nem ok felőle,akkor is 1 válasz a minimum! Már írtam neki,úgyhogy a remény.... :) Kösz mindenkinek aki próbált segíteni
2011. márc. 17. 09:39
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is bejössz neki, ha ilyeneket mond! Biztos arra bár, hogy te tedd meg az első lépést.
2018. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!