Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a férjem? Házasságom nem jó,de a gyerekek miatt együtt vagyunk. Nem dúl a szerelem,de azért elvagyunk.

Figyelt kérdés
Szexuális életünk válltozó.A férjem hosszú évek óta nam csókol meg.Van barátom,évek óta(róla nem tud),vele eszméletlenül sokat csókolozunk,ami nagyon jó!Most kiben van a hiba?
2009. márc. 25. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek miatt majdnem h hülyeség egyuttmaradni. az jobb ha azt latjak h mennyire hidegen viselkednek egymassal a szülők? nem. ugyanugy torzul a személyiségük, és a családképük, mintha elválnátok. talan az még jobb is, mert szépen, lassan megértik h anya es apa külön élnek, de őket nagyon szeretik. nem könnyű az ilyen, de ugy egyuttmaradni, h nincs meg az ami meg kellene h legyen, nem előnyös sem a ti szempontotokbol, se a gyerekekéből. senkiben sincs hiba, egyszeruen elmult a szerelem. az sem tisztességes h csalod a férjedet. nem hiszem h ez a megoldas. nehez döntés lenne elvalni, az biztos, de csoda nem fog történni.
2009. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is valjatok el amig meg nem durvul el a helyzet. :( hacsak nincs ra esely h helyre lehet hozni a hazassagot.
2009. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem működik a házasság, mert folyamatosan megcsalod a férjed, akkor benned van a hiba...Félrelépés helyett először talán a probléma megoldására kellene lépéseket tenni...
2009. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És te miért csinálod ezt a férjeddel?
2009. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mindkettő dobni fog, megérdemled!
2009. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én házasságom sem mindig habostorta,de a gyerek miatt nem maradnék/maradok a férjemmel.Megcsalni meg főleg nem csalnám,mert annál sokkal jobban tisztelem és becsülöm,mintsem alattomosan hátulról mellbe szúrjam.Én a helyedben már rég beadtam volna a válópert.Nem élet az ilyen.A gyerekeknek is jobb ez,mintha 10 év múlva már a konyhakéssel kergetitek egymást.


Jah,és nem tud a barátodról,vagy csak nem AKAR tudni?!

2009. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi az utolsónak,aki nem szólt le.

sokan nem tudják,milyen ha hosszú éveken keresztül úgy bánnak az emberrel,mint egy kutyával.a beteg szülők,ház gyerekek miatt lehetetlen a válás,vagyis a különköltözés.hiába válnék el,együtt maradnánk,sajnos

volt mikor lebuktam,de már majd 10 éve tart,próbálom úgy csinálni ne legyen észrevehető

2009. márc. 26. 10:16
 8/8 ava87 ***** válasza:
100%
Kifogás mindig van. De inkább azt kéne eldönteni, hogy hazugságban akarsz-e élni, és a gyerekeket is hazugságban felnevelni, vagy inkább tiszta lelkiismerettel, nyugodtan élni.
2011. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!