Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Vagy akar vmit?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan a kiszemelt sráccal! Az elején szeretném kezdeni. Szeptemberben bekerültem egy új suliba és rögtön felfigyeltem a srácra! Az egyik oszt. Társam ismerte és elmondta neki, hogy tetszik nekem! A srác egy kisidő után bejelölt egy közösségi oldalon és egy kis idő múlva rámírt.! Beszéltünk párszor, majd egy buliban összefutottunk és odajött beszélgettünk, rácsapott a fenekemre, meg akárhányszor elment mellettem adott puszit! Másnap rámírt és tök aranyoos volt! Kb 4napig beszélgettünk és az egyik nap fura és bunkó lett! Én nagyon megharagudtam rá és a bnőm beszélt vele és mondta nekem a bnőm, hogy a srác olyanokat írt, hogy nem vagyok rossz csaj, de sokat nyávogok! Egy idő után rámírt, hogy én nem írok neki. :S de én leráztam! Egyik 7végén mentem bulizni és ott volt. Mindig húzogatta a szemöldökét. és odajött, hogy nekem mi a bajom! Szokásos módon puszilgatott és leakart smárolni. De nem engedtem! A buli végén úgy köszönt el, hogy megyek szerelmem! A suliba midnig húzza a szemöldökét majd mosolyog! Nem tudom mivan! Amúgy ő 15éves én meg 18, de nagyon tetszik!
2011. márc. 15. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valakinél nagyon nagy baj. Vagy nála vagy nálad. Szerintem értelmetlen folytatni és meg is látszik, hogy nem vagytok egy hangon, változó. Ne építs házat stabilatlan helyre, ez a tanácsom.
2011. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az lehet :/ de miért viselkedik így?
2011. márc. 15. 23:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Viselkedés oka lehet sokminden. Lehet nem kedvel, de lehet így akar behódítani, lehet hirtelen változtatja a viselkedéseit, akár lehet egy bunkó is vagy mondtak neki valamit. Bármi is legyen, ez nem stabil. Ha az lesz akkor van értelme, de így nem.
2011. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a cink, hogy sok csaj szédít és elég soknak bejön! Bnőim mondták, hogy szerintük csak egy dologra kellenék neki! :S
2011. márc. 15. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak arra akkor várat és idegesít téged. Erősíti benned az érzéseket, összezavar, stb.. Ez lehet olyankor. Azért mondom, hogy nem érdemes. Ha egy rendes, normális fiú akkor nem ilyen változó kedvű (egyszer kedves, egyszer nem). Ha akar valamit akkor döntse el és nem 20 év múlva, ha érted. Jól tudja, hogy tetszik neked és ezzel tud élni. Te tudod mit fogsz tenni, de szerintem értelmetlen.
2011. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah, így első olvasatra egy bunkó. Meg nagyon gyerek még.
2011. márc. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de egyáltalán tetszek neki?

jah és az érzésekkel nem érdemes játszani! ;)

2011. márc. 16. 11:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Ó hogy ne tetszenél neki, ha csak arra kellesz nekiXD Az ilyeneknek a másik lány is tetszik meg a többi is:) Mit vársz tőle? Nem fogja a csajokat utálni. Ő nem fog hozzád alkalmazkodni sose:)
2011. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszii xD okosabb lettem (Y)
2011. márc. 16. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
kanos gec iiiii
2011. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!