Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Vagy akar vmit?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivan a kiszemelt sráccal! Az elején szeretném kezdeni. Szeptemberben bekerültem egy új suliba és rögtön felfigyeltem a srácra! Az egyik oszt. Társam ismerte és elmondta neki, hogy tetszik nekem! A srác egy kisidő után bejelölt egy közösségi oldalon és egy kis idő múlva rámírt.! Beszéltünk párszor, majd egy buliban összefutottunk és odajött beszélgettünk, rácsapott a fenekemre, meg akárhányszor elment mellettem adott puszit! Másnap rámírt és tök aranyoos volt! Kb 4napig beszélgettünk és az egyik nap fura és bunkó lett! Én nagyon megharagudtam rá és a bnőm beszélt vele és mondta nekem a bnőm, hogy a srác olyanokat írt, hogy nem vagyok rossz csaj, de sokat nyávogok! Egy idő után rámírt, hogy én nem írok neki. :S de én leráztam! Egyik 7végén mentem bulizni és ott volt. Mindig húzogatta a szemöldökét. és odajött, hogy nekem mi a bajom! Szokásos módon puszilgatott és leakart smárolni. De nem engedtem! A buli végén úgy köszönt el, hogy megyek szerelmem! A suliba midnig húzza a szemöldökét majd mosolyog! Nem tudom mivan! Amúgy ő 15éves én meg 18, de nagyon tetszik!
2011. márc. 15. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye lehetek,mert nem igazán értem.

Te 18 éves lány vagy,most kerültél új suliba(?),ő 15 fiú és szexre kellenél neki?Vagy a kérdésben csak véletlenül elírtad és te vagy a 15,ő 18?

2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem vagy hülye :DD hát igen nem rég kerültem új suliba :) és jól olvastad én vagyok 18 és ő 15 :S:/ tudom, hogy gáz :/ de ezvan.. :(
2011. márc. 17. 22:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja,jó:D

Am. egyáltalán nem gáz,én 15 évesen jártam 12 évessel...Szerettem,az volt a lényeg,nem a korkülönbség.:)

2011. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja,és lány vagyok...
2011. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) a lényeg a szerelem :) de fogalmam nincs mit akar.. szal :/ így nehéz :(
2011. márc. 18. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!