Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat terén változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat terén változott valamit az életed miután szemüvegről kontaktlencsére váltottál vagy megműtteted a szemed?

Figyelt kérdés
Úgy hiszem hogy hátráltat abban a szemüveg hogy barátnőt találjak.
2011. okt. 8. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól hiszed.
2011. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Manapság már ennek semmi köze a párkapcsolati sikerekhez, hiszen kb az emberek fele hord szemüveget.

Nekem nincs, de a páromnak van, és csak akkor zavar, ha elkezdünk komolyabban csókolózni, és elfelejtette levenni, és beleakad a hajam XD De ezen kívül semmi probléma vele.

Viszont ha te úgy érzed, hogy kényelmesebb lenne az életed lencsével, vagy ha megműtetted, akkor hajrá. De párkapcsolati okkal semmi értelme váltani, mert semmit se számít.

2011. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az eberek kevesebb mint fele szemüveges.

Az előző osztályomban 30 emberből 3-an voltunk szemüvegesek.

A munkahelyen 10ből 2-en.

Ez közel nincs 50%.


Én nem arra gondoltam hogy csókolózáskor akadályoz hanem pl sok mindenkinek nem tetszik az aki szemüveges.

2011. okt. 8. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem szinte az összes pasim szemüveges volt. Nekem tetszik. Jól megválasztott szemüveg kérdése a dolog.
2011. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

11:15 vagyok

és én meg arra gondoltam, hogyha szeretsz valakit, akkor nem fog érdekelni, hogy szemüveges-e vagy se

Bevallom, hogy szerintem is jobban néz ki a párom szemüveg nélkül, de ő nem hordja mindig. Viszont aki mindig hordja, az meg furcsán néz ki szemüveg nélkül.

De mindenesetre ugyanúgy szeretem, és ugyanúgy vonzónak találom szemüveggel mint szemüveg nélkül a párom, csak ha egymásnak esünk vegye le előtte, mert belegabalyodok. Tényleg csak akkor zavar, máskor soha.

Meg voltam már szemüveges fiúba szerelmes, olyanba, aki mindig hordta, és ott az volt a fura, amikor levette. És ott is a szemüvegességnek semmi köze nem volt ahhoz, hogy szeretem vagy sem, mert nem ez alapján megy.

Szal aki ez miatt nem járna veled, azzal ne foglalkozz, mert úgyse lenne tartós, jó kapcsolat.

2011. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek a szemüvegesek, én is szemüveges voltam. 1 éve hordok kontaktlencsét, és a önbizalmam is nagyobb lett. Azóta volt egy fél éves kapcsolatom is, és előtte egy rövidebb 1 hónapos ebben az 1 évben. És nekem eleve nem állt jól a szemüveg. A kontaktlencsét is megszerettem.
2011. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szerinted jobb lesz szemüveg nélkül az esélyed, akkor merj váltani, igazából fejben dől el. Ha magabiztosabbnak érzed magad szemüveg nélkül, azt megérzik majd.

Egy ideig engem is feszélyezett, hogy szemüveges lány vagyok, 14 évesen még elvétve láttam magam körül szemüvegeseket. Ma már tényleg elég gyakori, de mivel már nem olyan béna szkt keretek vannak, kifejezetten szexi tud lenni a szemüveges fiú/lány, már nem kell félni. Nekem csak olyan barátaim voltak, akik gyakorlatilag a szemüveges lányokra buktak. És sose akarták, h levegyem. xD Ugyanígy vannak ilyen lányok is. :)

Elég gáz, de nekem viszont nem jönnek be a szemüveges fiúk. Szóval ezer hálám, h más elfogad így engem, de amúgy is fura lehet együtt két szemüvegesnek, akkor már a szemcsik akadnak egymásba csóknál, vagy nem is tudom. :)))) Szóval ahogy érzed, de attól ne félj, hogy emiatt ne lenne esélyed a másik nemnél. Bár, ha szemüveg nem áll jól, akkor csináltass egy olyat, ami jól áll, vagy hát válts lencsére, esetleg műttesd, ha ezen is gondolkodsz. :)

2011. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a lencsével bajlódni. Ha befejeztem a sulit akkor dolgozni megyek és gyűjtök arra hogy megműttessem.
2011. okt. 8. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az előző osztályomban 30 emberből 3-an voltunk szemüvegesek. "


Igen es szemorvosi vizsgalaton kiderult, hogy meg 10nek surgosen szuksege lenne ra, mert komoly szem problemaja van csak elhanyagoltak. (Csak ezt te nem tudtad.) Szal az emberek legalabb 33%a szemuveges kellene legyen, hogy jol lasson, az mas kerdes, hogy van aki nem hordja de kene (es az oregeket nemis szamoltam most bele)! Szal nem a szemuvegtol hianyatol leszel jo csajozo, hanem onbizalom kerdese. Ha van 1 audi A6od akkor mar elenyeszo mertekben szamit a szemuveg:D

2012. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát jobban belegondolva, nekem soha életemben nem tetszett még szemüveges pasi. Nem tudom, hogy tudatalatti dolog e vagy csak véletlen, de szerintem valamennyire hátráltat.

19/L

2012. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!