Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hinni a szerelem tisztít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a szerelem tisztító és megváltó erejében?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nincs barátnőm. Sosem volt szerencsém a lányokkal, az a kevés is erős kompromisszumok árán jött össze. Sosem voltam még olyan lánnyal, akibe szerelmes voltam. A környezetemet rendszeresen kiakasztom azzal, hogy cinikus megjegyzéseket teszek és a testiségről beszélek, a szerelemről pedig nem. Azonban az egyik rokonom mindig azzal jön, ha szerelmes leszek, akkor megváltozik majd minden. Őszintén hisz benne. Nem akarom neki megmondani az igazat, mert egyébként nagyon kedvelem őt.

Előfordulhat még, hogy lesz viszonzott szerelmi kapcsolatom és boldogok leszünk, vagy végleg ilyen állat maradok?


2011. márc. 16. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

természetesen előfordulhat :) nincsenek lehetetlenek, de vannak még csodák

és igen, lehet hinni a szerelem erejében

2011. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó neked h kompromisszumokkal összejött valami. Én nagyon leadtam a mércét és így se kellek egy csajnak se, nem vok vonzó a számukra. kb 2x voltam igazán nagyon szerelmes. Tehát nem vonzalom, szerelem. Ebból egysem lett viszonzott. Ahogy telik az idő, kételkedem h valaha is boldog kapcsolatom lesz.(24/f)
2011. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most itt az a nagy kérdés, hogy fizikailag mennyire előnyös vagy előnytelen a megjelenésed. Ne érts félre, egyáltalán nem kell izompacsirtának lenni, lehetsz teljesen átlagos is, csak Quasimodo ne legyél.


Ha legalább egy átlagos megjelenésed van, akkor onnantól már minden akadály leküdzhető. Ha élőben nem volt annyira szerencséd eddig, akkor próbálkozz netes társkeresőkkel. A közhiedelemmel ellentétben nincs ebben semmi ciki, az is csak egy közeg, és ha jól használja az ember, akkor igen hatékony eszköz is (nekem elhiheted, én is társkeresőről nősültem, és tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel :) ).


Ha úgy gondolod, hogy adsz egy esélyt ennek a módszernek, akkor ajánlom figyelmedbe a következő kis szösszenetet (scrollozz lejjebb rajta, a tényleges tippek a második részében vannak) : [link]

2011. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

22.35

Nekem is 24 évesen volt az első, ha ez vígasztal.

2011. márc. 16. 22:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, köszönöm!
2011. márc. 16. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha szerelmes leszel megváltozik minden. Nekem mondjuk kb. 16 éves koromig voltak csajozási problémáim, de ez talán annyira nem lényeges a kérdés szempontjából. Az lényegesebb h én utána aránylag sok csajjal próbálkoztam, jó párnál be is jöttek a kísérleteim, de 18 éves koromig nem nagyon voltam szerelmes. Azzal a csajjal sok dolog megváltozott. Az igazat megvallva, utána sem váltam normálisabb emberré. A cinikus hozzáállás vmilyen szinten megmaradt sok más csaj irányába, de bnőm irányába nem. Illetve rájöttem h azért nem minden csaj 1forma. Később volt "szerencsém" csalódni a nagy első szerelemben 2év után, de máig tudok az akkori énjére szeretettel gondolni, és nem bánom h vele voltam. Tudom h szerettem, és sokáig ő is engem. Máig sem sok csajban bízok meg, és rengeteget kihasználtam már, de most is tudom h ha vki megérdemli h bízzak benne, abban képes is vagyok bízni, akit pedig meg is szeretek, azért bármit megtennék. A többivel cinikus és lekezelő vagyok, de azokat le is sz*rom. Viszont akit szeretek...övé a fele világ. :)
2011. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!