Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmünk sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmünk sosem merül feledésbe?

Figyelt kérdés

2009 májusában szakitottam az első szerlemmel. 1hónapig voltunk együtt, nem volt tartalmas kapcsolat. Aztán augusztusban összejöttem a mostani párommal, már másfél éve együtt vagyunk, el is jegyzett.

Sokszor eszembejut az exem,hogy milyen lenne, ha újra járnánk. Mindennap látom és olyan rossz. Pedig nem voltam annyira szerelmes mint most a páromba. Van vagy volt más is ilyen helyzetben? Hogyan felejthetném el az exet örökre?

Bunkók kíméljenek.

19/l


2011. márc. 17. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet elfelejteni, legfeljebb megfakulnak az emlékek. Talán sokat segítene, ha nem látnád naponta. Pár év és már eszedbe sem fog jutni.
2011. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 5-6 év kellett, hogy elfelejtsem. Kell hozzá idő.
2011. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedem. Már csak 1 évig kell látnom.
2011. márc. 17. 08:40
 4/7 anonim válasza:
Ha látod rosszabb, mert igazából nem a szerelemhez kapcsolódsz, hanem az ismeretlenhez. Mi lett volna, ha...A nem beteljesült szerelem fáj mindig a legjobban. Ha tovább tart is mindig fáj egy ideig, de évekkel kopik az emlék. Nekem az első szerelmemmel 5 évig tartott a kapcsolat. Jóban maradtunk, de szerencsére ritkán látom. nagyon fura érzés mindig, de már nem emlékszem az akkori érzésre. A következő szerelem még erősebb volt.
2011. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly februárban szakítottam első szerelmemmel 2 hónap után. Kb fél évig sokat gondoltam rá, és rájöttem milyen nagy hibát követtem el, de úgy éreztem meg kellett tennem.

Most viszont már alig jut eszembe, de váltottunk pár levelet, és újra elkezdtem gondolkodni rajta, hogy jó lenne megint együtt lenni. Mondják, hogy a szerelmet nehezen lehet elfelejteni, na.. hát az első szerelmet sokkal nehezebben!

19/f

2011. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 25 F vagyok, nálam az általános iskola végén kezdődött. Igazából 21 éves koromig tartott, egyszer megpróbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de kegyetlenül elhajtott. Akkor még 1 évig tartott rágondolni, majd jött egy másik.

Igy utólag nézve, megsem érdemelte hogy felkeressem :)

2011. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még hozzáteszem: szal igen, feledésbe merül egyszer, de elvileg valami erős ok kell hozzá
2011. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!