Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valaki segítsen!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy írtó hülye helyzetbe keveredtem bele. Van 1 srác, akivel még nyáron kavartam. Aztán suli, szeptemberben lett barátnője. Majd eljött a szilveszter, amikor a barátnőjével épp "szünet"-et tartottak szóval nem volt semmi akadálya annak, hogy legyen köztünk valami,hát volt is. Most újra együtt van a barátnőjével. De múltkor ketten voltunk egy lakásban és valahogy felhozódott, a szilveszter, újra történtek dolgok..Ez történt szombaton és hétfőn. De én már megbolondulok, több mint 10 év van köztünk, ráadásul van barátnője és nap mint nap olyan környezetben találkozunk, ahol lehetetlenség elkerülni egymást, majd délután mikor kettesben vagyunk nem tudunk ellenálni egymásnak.

Szeretne a barátnőjével szakítani miattam, sőt talán már szakított is, de köztünk úgy se lehet semmi, a kor és egyéb dolgok miatt, mit csináljak?


2011. márc. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mi azaz egyéb? 10 év nem olyan sok
2011. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a barátnő például, rengeteg közös ismerős..
2011. márc. 17. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a barátnővel szakít akkor az már mindegy

a közös ismerősökkel nem kell foglalkozni, mert nem az a lényeg

amugy mennyi idősök vagytok?

csak viszonyítás képpen kérdezem

mert én 20, nem tartanám soknak a 30 éves pasit de ha 14 vagy az sok

2011. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!