Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Kérlek olvassátok el.

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal már lassan 4 hónapja, és nagyon szeretem, de ő nem sokat foglalkozik velem, pedig állítása szerint ő is szerelmes belém. Nagyon szeretem, de ez a kapcsolat mivel ő nem nagyon törődik velem ezért többször okoz fájdalmat mint örömöt, és arra gondoltam hogy jobban járnék ha szakítanék vele és egy idő után megszűnnének az érzéseim iránta. De nagyon nehezen tudnám rávenni magam. A tanulást hozza fel mikor megkérdeztem meg a sok pluszkört, de akármennyire tudom hogy be van táblázva nekem ígyis-úgyis rosszul esik. Mondta hogy próbál megváltozni és időt szakítani rám de egyáltalán nem érzek változást. Ezért gondoltam hogy a szakítás megoldás lenne. Ti mit gondoltok, mi lenne a legokosabb lépés?
2011. márc. 17. 19:22
 1/1 Brúsz Wéjn ***** válasza:
Mielőtt szakítanál, próbáld meg vele még egyszer megbeszélni. Majd ha nem változik semmi, akkor te se keresd a társaságát (tudom, hogy ez nehéz), és ha akkor sem változik semmi, akkor szakíts.
2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!