Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkavid kérdése:

Szerintetek ilyen helyzetben mi tévő legyek? Kérlek olvassátok végig.

Figyelt kérdés

Van egy lány.Nagyon szerelmes vagyok belé, már 7 éve(8.-os vagyok).5.-től kezdve mindig együtt jártunk haza.Már többször is tudomására akartam adni érzéseimet,de mindig közbe jött valami(a nővére is jött velünk,rossz kedve volt,nekem volt rossz kedvem, stb.).Pedig fölösleges elmondani,mert úgy is tudja hisz az osztálytársak megtudták és elmondták neki.Szerintem csak a barátjának tart de úgy kezel mint aki több mint barát(mindig együtt jártunk haza,rengeteget voltunk együtt suliban is,sokat beszélgettünk,sokszor megnevettettem,felvidítottam,sok titkot elmondott nekem, stb.).Látszik rajta,hogy szeret velem lenni,de csak mint BARÁT.Én viszont nem tudok úgy ránézni mint bármelyik más lány barátomra(nagyon szeretem).Ha a közelében vagyok felszabadultnak érzem magam,boldognak, de mégis nagyon fájt, mert tudtam nem járhatunk.Így hát a nyáron elhatároztam, nem foglalkozom vele,megpróbálom elfelejteni.Eddig sikeresen,mert nem szól hozzám én se hozzá,de nagyon,nagyon fáj(tudtam,hogy nehéz a felejtés,de ennyire?).Sokszor sírhatnékom van fiú létemre, mert annyira rossz érzés ennyi idő után csak úgy elfelejteni,rá sem nézni(el sem merem képzelni azt a fájdalmat amit az elballagás után érezni fogok).Igen!Ennyire szeretem ŐT!Bármit megtennék érte!Félek attól, hogy nem leszek képes egy kapcsolatot fenntartani mert mindig ő fog az eszembe jutni(azt mondják az első szerelem örökké megmarad).Remélem Ő megtalálja az igazit,ha én már elvesztettem.Nekem csak az a fontos, hogy Ő boldog legyen.Viszont az biztos, hogy senki, de senki nem fogja ŐT úgy szeretni mint ahogy én szeretem!

Kérlek ne mondjátok, hogy még kicsi vagyok az igaz szerelemhez mert nem vagyok.Én tényleg tudom, hogy kell szívből szeretni valakit.Ő megtanította nekem.Mivel nem szólok hozzá,azt gondolja a nyáron megváltoztam és olyan bunkó lettem mint a többi fiú osztálytársam(bárcsak tudná az igazságot).Már nem megyünk együtt haza,nem szólunk egymáshoz.Talán ez a legjobb megoldás?Vagy el kellene mondanom neki mi a helyzet?Kérlek benneteket!Segítsetek!


2011. szept. 4. 09:10
1 2 3 4 5
 1/42 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Veszíteni nem fogsz semmit, ha elmondod neki...
2011. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Az lehet,de ha elmondom többé úgy sem fog úgy rám nézni mint azelőtt.
2011. szept. 4. 09:13
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lenne elmondani neki :/ Mondjuk hivd félre valamikor és mond meg neki hogy mit érzel .DE csak akkor ha nincsenek ott a barátnöi !! sok szerencsét L/14
2011. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Igen,ha nincsenek ott a barátnői!De mindig velük van!Ezért nehéz.Én már próbáltam.
2011. szept. 4. 09:16
 5/42 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Miért, hogy néz rád most? Ha úgy néz rád, hogy barát vagy, akkor totál mindegy, hogy mit csinálsz. Ha meg úgy néz rád, hogy szerelmes ő is, csak nem meri bevallani, akkor lesz belőle kapcsolat. Mit veszíthetsz? 7 éve ismered, ennyi idő alatt ismerhetnéd annyira, hogy tudd, mit fog reagálni.
2011. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Hívd félre, vagy mikor együtt mentek haza, hívd el randira, vagy hívd meg magadhoz. Ne legyél tétlen!
2011. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld elhivni valhova kettesbe mondjuk egy nyugodt helyre suli után :) L/14
2011. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Úgy néz rám,hogy megbízik bennem,szeret velem lenni,beszélgetni, de én úgy hiszem ezek a dolgok megváltoznak ha elmondom neki.
2011. szept. 4. 09:18
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp beszélj vele valami nyugis helyen és mond el neki hogy mit érzel iránta.

Lehet hogy ő is így érez ahogy te és ugyan úgy hiányzol neki,csak ő sem mer lépni.

Ezt meg ne mond hogy mással legyen boldog...lehet hogy veled lenne csak igazán boldog mert szereted.

Remélem sikerül...

2011. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem jönne velem.:S
2011. szept. 4. 09:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!