Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tart tovább egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tart tovább egyetlen egy talinál a kapcsolatom meleg srácokkal?

Figyelt kérdés

Már több meleg sráccal is taliztam az elmúlt időben (én is az vagyok), nem minden esetben abban a reményben, hogy összejöjjek az illetővel, csupán hogy legyen egy meleg haverom, akivel talán jobban kijövök, mint másokkal, hiszem mégiscsak őszintébb lehetek vele. Első talit szinte mindig meg tudunk beszélni, volt téma, hiszen akkor ismertük meg egymást, és jól kibeszéltük magunkat. Viszont volt hogy már nem akartak másodszorra talizni, vagy egyszerűen nem éreztük jól magunkat, mert nem tudtunk dumálni a második tali alkalmával. Egyre jobban félek attól, hogy szinte senkivel sem tudok normális kapcsolatot fenntartani, és valahol ez azért lehet, mert egyszerűen nem tudunk miről beszélni, pedig ha csak bámuljuk egymást, akkor nincs értelme találkozni. Viszont ott van az is, hogy általában akikkel taliztam van baráti körük, akikkel jól kijönnek, ergo minek kellenék nekik, ha egyszer van kivel jól érezzék magukat, viszont én nagyon magányos vagyok.

Hol rontom el a dolgokat? Tényleg szerencsétlen vagyok? Mit tehetnék? :S


18/f


2011. márc. 18. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek nem sok köze van ahhoz h meleg vagy :D Két "normál" ember között is van olyan h kifogynak a témákból ezért nem szabad állandóan csak dumás talikat csinálni (pl. kajálás vagy beülni vhova vagy ilyenek mert egy ismeretlennel persze h egy idő után kifogysz a témákból) hanem olyanokat ahol van vmi progi is ami valamennyire leköti az embert most nem ismerem az érdeklődési köröd de mittomén mozi biliárdozás állatkert piálás akármi :D Szal érted h ne legyen kínos a csend legyen mindig miről beszélni.

Am meg ahogy ismerem őket egy részüknél biztos h az is probléma volt h elsőre nem feküdtél le velük :P

17 bi F

2011. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!