Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet terhes a b. nőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a b. nőm?

Figyelt kérdés
Pár napja a b.nőm hasfájással panaszkodott de nem tudtam elképzelni miért... A menzesze elvileg jövőhónap 2.-án kellene megjönnie max most 28.-án... A b.nőm még szűz, behatolásos szex még nem volt, csak nemi szerv súrlódás volt...:S Egyszerű hasfájás és egy nagyon erős fejfájása van de az az idő miatt mert valamelyik nap még 20-22 fok volt rá másnapra meg már szakadt az eső...:/ És még kérném azokat a jeleket amik arra utalnak h terhes a b.nőm...(előre is köszönöm a válaszokat és ha kérhetnék mindenkit akkor légy szíves kultúráltan válaszoljatok. Köszönöm szépen és ha lenne még valami egyéb kérdés ami evvel kapcsolatos info hogy tudjon vlki válaszolni akkor nyugottan! :) ) (egyébként pontosabban úgy volt h eljutottam a csúcsik (kézzel csinálta) utána letöröltem vártunk egy picit és úgy volt a súrlódás :/ és nem nagyon közel a lyukhoz hanem a csiklónál voltunk próbáltunk nem bejeb menni)
2011. márc. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem lehet terhes a bnőd. A sperma nem marad életképes a levegőn így elvileg nem lehet. Főleg akkor ha nem történt behatolás és még a bnőd szűz.

A terhesség jelei:

hányinger

ingerlékenység

hőemelkedés

kimerültség/fáradtság

fejfájás

gyakori vizelési inger

bizonyos ételek megkívánása/undorodása az ételtől

szagérzékenység

szédülés/ájulás

érzékeny mellek

2011. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm szépen!!! hálás vagyok! =)

Csak valamit nem értek még mindig... Lehet hogy hülyén fog hangzani de pont ma este volt a miami helyszinelőkben hogy súrlódástól is lehet terhes a nő :S és így megilyedtem hirtelen:S De azért mégegyszer köszönöm szépen a választ!!! :)

2011. márc. 18. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
mibe van, 48óraig életben marad a sperma bárhol
2011. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy mibe van?
2011. márc. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!