Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők már nem jók semmire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők már nem jók semmire?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdést és választ olvasok, hogy a lány csak pénzre megy, mindenkit kihasznál, mindig hisztizik... Azok a férfiak, akik ilyeneket írnak, miért általánosítanak? Ennyire sok a rossz tapasztalat? Mert már komolyan úgy érzem, hogy mi nem vagyunk jók semmire.
2011. márc. 20. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Azok a fiúk simán hülyék. Lehet alapból is azok, vagy az az 1-2 csalódás tette őket azzá, és ami után már alapból keserűen és nőgyűlölően mennek oda akárkihez, úgy meg nem csoda, ha nincs sikerük. Persze ők a világért sem hibásak semmiben... a férfi nem szégyenei.
2011. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te idióta vagy:)


Én inkább azt vettem észre, hogy egy férfi sokkal rosszabbul tudja viselni pl ha visszautasítják. Ebből adódóan elkezdenek általánosítani. De azért a lányokat sem kell félteni ilyen téren. Ők is előszeretettel szokták kérdezni "miért ilyen minden férfi" és hasonló gyöngyszemeket.


Rengeteget csalódtam én is, de akkor sem általánosítok, mert minden ember más.


Aki meg ráaggat minden nőre, avagy minden férfira rájuk jellemzően valamit, az éretlen, keveset tapasztalt, kiábrándult, épp szakítottak vele stb...

2011. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azért mert a mai lányok többsége tényleg csak a pénzre megy.Tisztelet a kivételnek. Meg k.rvák. És ha odajön hozzám egy fiú szexuális szándékkal, én meg elküldöm, akkor megy egy 16-17 éveshez, aki lelép vele. Ezért nem becsülik meg a normális csajokat. Ennyi. 22L
2011. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tárgyiasult szerelem, amit nem lehet "megfogni", de mindenki keresi, valahogy mérhetővé kell tenni. A nőknél leginkább konkrét megfogásról beszélhetünk.:P
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert tényleg sok lány csak a pénzre megy. Aki nem, az meg a külsőre, az se sokkal jobb.
2011. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van kivétel, mint mindig, de ritka, mint a fehér holló. De ha nem a pénz, akkor tényleg a külső. Sajnos a belső már semmit nem ér, nem tudjátok tisztelni a férfit önmagáért...Ez van.
2011. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért gondoljuk így mert sok a negatív tapasztalatunk.

A Nök sem különbek, egy valaki szemét velük, utána az összes férfi senkiházi.

Másrészt olyan világban élünk, ahol csak a külsöségek számítanak, van pénz, van jó külsö. Ennyi.

Engem azért hagyott el egy barátnöm, mert 21 évesen nem voltam olyannyira gazdag, mint egy befutott 40 éves.

Volt akivel azért nem jöttem össze, mert a második randira mikor mentem, egy Ford Transittal érkeztem és ugyan ö ezt nem látta, csak kérdezte haza viszem e és amikor mondtam, hogy mivel vagyok és ha nem zavarja elviszem, akkor lekoccolt ügyesen és azóta is "szól" hogy mikor ér rá.

A sok egyébröl ugye ne is beszéljünk, amikor ciki a nonam ruha vagyis nonamenak gondolta a birka és meg is jegyezte...


Szerinted van okom azt gondolni, hogy szimpla jó tulajdonságokkal, intelligenciával és egy átlagosan jónak számító külsövel lehet találni valakit?

2011. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazatok van fiúk, de azért egyvalamit megjegyeznék. A jó külső elsősorban ápoltságot jelent. Azért nektek is vonzóbb egy olyan lány, aki nem slampos, hanem ad magára. Ez nem márkás cuccokat, vagy vakolatnyi sminket jelent, hanem alapvető ápoltságot. Az anyagiakról meg annyi a véleményem, hogy egy kapcsolatot úgyis megmérgez, ha az egyik fél sokkal pénzesebb a másiknál, úgyhogy szerintem az a legjobb ha kb. egy szinten álltok. Én biztos nem várnék el egy fiútól BMW-t, meg hatalmas fizetést, de ha sokkal szegényebb nálam az neki is kényelmetlen lenne velem szemben. 23/L
2011. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!