Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretek egy fiút, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek egy fiút, de a legjobb barátnőmmel jár mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert a bartánőm már többször járt vele,egyszer velem is,de a barátnőmnek már megmondtam,hogy ez nekem nagyon rosszul esik és azután többször is újra kezdte a fiúval,nem is érdekelte,hogy én mit érzek.Mit tegyek a fiúval és mit a lánnyal
2011. máj. 2. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A csaj nem a barátnőd: ha az lenne akkor nem csinálna ilyent.


A pasi meg ha összevissza kavar, akkor nem érdemes megszerezni, mert úgyse marad meg melletted, meg fog csalni.


Búcsú mindkettőtől. Sajna ez a helyes megoldás.

2011. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonnal tegyél le róla,nem éri meg,és különben is,milyen dolog lenne?Tudod:házi nyúlra nem lövünk!!! Beszéld meg a barátnőddel,de csak szolidan,és biztosítsd róla,hogy nem akarsz rosszat,de az érzéseidet nem irányíthatod. 17/L
2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tegyél le mindkettőről
2011. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így már biztos lehetek felöle hogy ennek nincs értelme ... :D Még egy jérdés ha a lánynak van egy ikertestvére és ő még ilyet soha nem tett akkor vele attól még lehetek barát? :D
2011. máj. 2. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
18:44-bocsi,félreértettem,gyorsan válaszoltam! Igazuk van,mindkettőt el kéne felejtened...ez így nem jó
2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Kivel járt először? Ezek szerint a barátnőddel. Akkor neki szerinted nem esett rosszul mikor utána összejöttél a barátjával? Te milyen barátnő vagy akkor? Az hogy szakítanak néha (lehet csak összevesznek) nem jelenti ,hogy nem szeretik egymást.

Semmit nem kell csinálni a csajjal van együtt. Ilyen a kapcsolatuk.

Barátnőd maradhat.(hisz ő is elviselte mikor a barátjával jártál) Keress magadnak más pasit.

2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetsz,ő nem hibás semmiben
2011. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem így volt,hanem nekem egyből megtetszett a srác ezt elmondtam a barátnőmnek,aki biztosított a felől hogy neki nem tetszik és hogy mindent megtesz annak érdekében hogy összejöjjek vele,erre egy hónap múlva összejött vele.Ráadásul még most sem szereti a fiút.
2011. máj. 2. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet a francba. A lány meg nem lehet a legjobb barátnőd ha ilyeneket csinál veled :)
2011. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Akkor tényleg hagyd mind a kettőt a fenébe. Viszont az ikertestvéres téma az nem lesz ilyen egyszerű. Az testvérek ragaszkodnak egymáshoz..főleg az ikrek. Még ha ideig óráig nem is tűnik annyira úgy.
2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!