Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy életben maradjak?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, mert kiszeretett belőlem.De elég zavaros fiú, furcsa ember,szóval ez nála azért nem teljesen ezt jelenti. Azt mondta, szeret, csak nem szerelmes. Viszont az utóbbi időben mikor néha látom, úgy érzem, még mindig szeret,és megbánta a szakítást. Nekem iszonyatosan hiányzik, még mindig szerelmes vagyok belé.

Hogy szerezzem vissza?


2011. márc. 20. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ??
2011. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16
2011. márc. 20. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele kérdezd meg hogy nem akarna e újra veled lenni.

Amúgy szerintem nem a lánynak kell a fiú után szaladnia de a szerelem sok mindenre képes :D .

2011. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, de szerinted meddig várjak még? 3 hónap telt el a szakítás óta. Ha eddig nem keresett, szerinted fog még?

Azóta egy szót sem beszéltünk.

2011. márc. 20. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj oda kérdezd meg legyél vagány ne várj rá. mit veszíthetsz ha oda mész és tisztázod a dolgokat.

Te ismered hogy milyen. Lehet hogy bátorsága nincs oda menni lehet azt hiszi nagyon megbántott téged és ezért nem is kezdeményez, ez is előfordulhat. De mondom te tudod hogy milyen pl nagy csajozós vagy esetleg félénkebb ebből kilehet következtetni a dolgokat :)

2011. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Egy kicsi gond van, hogy nem vagyok benne teljesen biztos, hogy még mindig szeret, és akarna velem lenni. De nem baj ha hülyét csinálok magamból, megkérdezem tőle.:D

2011. márc. 20. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csinálsz magadból hülyét. csak egy egyszerű kérdést teszel fel neki :)
2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne kérdezd meg h újrakezdené-e...

éld a világodat járj el bulizni ismerkedj aztán lesz ami lesz.tudom h. nehéz de én is akkor kaptam vissza a párom amikor már lemondtam róla :)

2011. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elmesélnéd, hogy történt? Kíváncsi vagyok rá. :)

Köszi a választ egyébként. :D

2011. márc. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!