Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem megalázó meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem megalázó meg kérni a volt pasimat hogy ne szemétkedjen?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik a kérdés de felmerült bennem. Szóval fél éve jártam az osztálytársammal,de mituán szakitottunk nagyon megváltozott.Eléggé rámszállt,és ott tesz keresztbe ahol tud. Undorító dolgokat mond róllam a barátainak ( de azért úgy hogy jól halhjam),vagy épp nekem esik, és elkezd krizálni hogy én hogy lehetek ilyen ronda...

Persze nem mutatom előtte,de eléggé fáj amit mond...aztán ha visszavágok elkezd kioktatni hogy mégis hogy képzelem hogy visszaszólok.Így hát arra gondoltam, megkérem hogy hagyjon békén,mert tényle ku.rva szarul esik amit művel.Szerintetek ez nem lenne megalázó? Úgy értem ez olyan lenne mintha legyőzött volna és sikerült neki teljesen kikészíteni...vagy még jobban rám szállna.

17/L


2011. márc. 20. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
őszintén.. szted ha vki ennyire kretén akkor ha szépen megkéred abbahagyja?:S hát tuti h nem csak még jobban rád száll és kiröhög.
2011. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
A megoldás: puszta erő. Megkéred apukádat, vagy egy olyan barátodat aki nem ismeri a volt pasidat hogy szépen rakja helyre. De tényleg. Utána már nem fogja ezt csinálni ne aggódj. Lehet az is elég ha megfenyegeted ezzel. Amúgy ne foglalkozz vele. Csinálj úgy mintha nem is mondott volna semmit, nem is figyeltél volna stb., hátha megunja.
2011. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A beszélgetés ilyen esetben nem segít... Én a helyedben már rég ráküldtem volna jóapámat v bátyámat v unokatesómat h kalapálja el egy kicsit. Az ilyen bunkó állatok csak a verésből értenek.

Vagy a másik eshetőség h felkészülsz, és amikor legközelebb odamegy pofázni, egy óvatlan pillanatban amikor nem számít rá rúgd jól tökön vagy verd be az orrát és ordítsd a képébe h ha nem száll le rólad akkor következő alkalommal az apádtól kap. Abból biztos tanulna.

2011. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!