Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akit nagyon szeretek oda vagyok érte mindent feladnék érte de elrontottam pár dolgok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron találkoztunk a balatonon és gyorsan egymásra "hangolodtunk" nagyon szeretem mindig meg minden csak elüldöztem magam mellől . Nemtudom feledni és hiányoznak az együtt nézett naplementék a szeme csillogása megminden =/

Hozzá hasonló fiuval még tényleg nem találkoztam csak elkövettem ellene pár dolgok és nem beszél velem =/ Minden titkunkat elmondtuk egymásnak meg minden és még mindig nagyon szeretem :S Hiányzik az érintése az ölelése meg minden :S:S:SS: Mit tegyek ?

15/L


2011. márc. 21. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Időgép.. De az a mai tudomány állása szerint nem megy...

2.Biztos van oka, hogy nem beszél veled...

3.Keress mást...

4.Keresd meg őt, beszéljétek meg a problémát, ha rosszat tettél bánd meg, kérj bocsánatot. Mond el az érzéseidet. Itt az őszinteségnél nincs nagyobb fegyver. Tehát javaslatom a 4.pont, ez tűnik a leghasznosabbnak.:)

2011. márc. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez hiába nem áll szóba velem :S:S:S:S:S:S
2011. márc. 21. 04:14
 3/4 anonim ***** válasza:
basszus 15 éves vagy. Most kezded az életet hova ez a nagy "soha nem fogok még egy ilyet találni?" 1 éve még nem tudtad, hogy tudsz ennyire szeretni valakit, akkor honnan tudod, hogy holnap nem fogsz-e beleszeretni valakibe sokkal intenzívebben?
2011. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nekem csak ő kell =/
2011. márc. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!