Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen lány? 16/L,175 cm, normál (homokóra) alkat, szőkésbarna, középhosszú haj, nagy barna szemek, vékony derék, szélesebb csípő. Egyik fiúnak sem vagyok elég jó! Miért?

Figyelt kérdés

Pedig a környezetemben sokan mondják, hogy miért nincsen barátom, pedig olyan szép vagyok szerintük. Vannak udvarló fiúk (gyakran utánam fütyülnek), de semmire sem jutok velük. Sokan kihasználnak, megcsalnak, ilyenek. Udvarolnak egy darabig, majd abbahagyják, pedig nem tűnök elérhetetlennek. (Két lábbal járok a földön.)

Szerintetek látatlanban mi a gond velem? Fiúk, bejönnék nektek?


2011. márc. 21. 21:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az hogy nekik nem az ilyen nők jönnek be, vagy esetleg laza kapcsit akarnak, a csaj meg komolyat és az a bajuk, vagy nem elég rámenős és belevaló a csaj, ha érted mire gondolok, lehet a vagányabb csajokat szeretik, vagy lehet valaki inkább a menőbb, vagányabb csajokat kedveli, pl rocker, punk, van aki a sportosakat, vagy csak más életvitel smakkol nekik, esetleg a bögyös, szexi szép csajokat nem tisztelik, csak cicababának nézik, és csak szexre kell nekik, vagy max dísznek maguk mellé, hogy a haveroknak eldicsekedhessenek, esetleg túl jónak találják a nőt, és nem akarják h a csaj mellett senkik legyenek, vagy hogy más pasikkal kavarjanak, vagy csak megunnak egy nő mellett lenni, és találnak mást

intelligencia meg ízlés kérdése is

van aki nem tudja mit akar

2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál alacsonyabb fiúkkal!
2012. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
azt írtad, hogy hamar lekopnak rólad. mi van, ha van egy rosszakaród, aki mindenkit lekoptad rólad?
2012. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem pont egy ilyen lány véleményére van szükségem egy hasonló alkatúval kapcsolatban. Ha látnék valamit belőled akkor jobban tudnálak alkatra hasonlítani hozzá. Amit előttem kimutatott azt szerintem pontosan tudom, hogy, hogy ítéljem meg. Részben szükséged lenne az ő személyiség jegyeire, részben pedig, majd én ellátlak tanácsokkal.

Írj privátban!

18/F

2012. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejönnél. De a két lábaddal ne a földön járj. Feküdj hanyatt és V alakba rakd. Igy de csak igy jönnél be.
2013. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!