Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen lány? 16/L,175 cm, normál (homokóra) alkat, szőkésbarna, középhosszú haj, nagy barna szemek, vékony derék, szélesebb csípő. Egyik fiúnak sem vagyok elég jó! Miért?

Figyelt kérdés

Pedig a környezetemben sokan mondják, hogy miért nincsen barátom, pedig olyan szép vagyok szerintük. Vannak udvarló fiúk (gyakran utánam fütyülnek), de semmire sem jutok velük. Sokan kihasználnak, megcsalnak, ilyenek. Udvarolnak egy darabig, majd abbahagyják, pedig nem tűnök elérhetetlennek. (Két lábbal járok a földön.)

Szerintetek látatlanban mi a gond velem? Fiúk, bejönnék nektek?


2011. márc. 21. 21:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szinte tökéletes. Nem lehet, hogy a természetedben van valami, amit nem bírnak elviselni?
2011. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

fogalmam nincs, de remélem majd megoldódik:)

a gond ott kezdődik, hogy még alig tudnak rólam valamit, és már el is tűntek a láthatárról:D

2011. márc. 21. 21:47
 13/25 A kérdező kommentje:
mármint a fiúk
2011. márc. 21. 21:48
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez fura, pedig a leírásodban rengeteg olyan dolgot olvasok ami nagyon is pozitív tulajdonság.

Kezdjük rögtön azzal hogy hűséges vagy, így nem kell aggódni, hogy mit csinálsz miközben nem vagytok együtt.

Ragaszkodó..ezt én valahogy úgy fordítom jelen esetben hogy nagyon szeretsz a pároddal lenni és érzelmileg erősen tudsz kötődni.

Az alatt hogy érzelgős vagy azt érted hogy könnyen elsírod magad,mert az mondjuk nem mindig szerencsés.

Tehát összefoglalva te olyan lány lehetsz akit szívesen elfogadna az ember mint barátnőt.


21/F

2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kezdetnek egy kérdés: neked milyen fiúk jönnek be? Nem csak külsőleg, hanem belsőleg is. Lehet, hogy rossz körökben keresgélsz, és felszínesebb fiúkat választasz. A másik kérdés az, hogy mennyire tudod magadhoz közel engedni a fiúkat (mármint lelkileg, mennyire tudsz megnyílni előttük). Lehet, hogy éreznek valamiféle távolságtartást. Na meg a mai világban eleve a felszínesség az uralkodó, és a legtöbb ember kevesebb időt szán a másik ember megismerésére. Sok fiú úgy gondolkodik, hogy "ha nem adod könnyen magad, akkor lelépek, lesz helyetted másik". Őszintén szólva nem tudom, mi lehet a gond, látatlanban tényleg nem könnyű megmondani.
2011. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen lányt keresek, de nem találok, hiába udvaroltam normálisan bárkinek is, csak kihasználták, hogy kedves voltam.

20f

2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kicsit régimódi lehetsz, és nem 1 hét alatt akarsz valakivel összejönni, ezért akadnak le rólad a srácok. De! Ne változtass rajta, ha olyan barátot szeretnél, aki illik a személyiségedhez :D Ja és nekem nagyon bejössz ;D ha már kérdezted
2011. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja és szemezz aki tetszik, vagy menj oda hozzá, ezzel bátorítod, és adsz neki elég lendületet, hogy tovább fűzzön! Nekem, pl a szemezés bőven elég jel (csak néha félreértem XD) előző voltam, egy 18/f
2011. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

unokatesóm is homokóra lakat, jó kerek popsija van, keskeny dereka, lapos hasa, jó barna bőre, nagy mellei (C,D) de szépek, és kb 162cm 52 kg, 23 éves, nagyon okos, motorozik, autót vezet, három nyelven beszél, hamarosan diplomát szerez, rendes is, van köldök piercingje, nem is nagyon sminkeli magát, nem cicababa de bombázó, kezd házias lenni,

szép hosszú ápolt körmei vannak, tud úszni, korizni, szal elég sportos is, néha buliba jár, szeret kirándulni, strandolni, nincs káros szenvedélye, dolgozik is, elég mobil, arca se ronda, szép hosszú hullámos haja van

aztán mégis sokan megcsalták, átverték, kihasználták

igaz most van pasija

2011. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
ma 16:27 és szerinted mi ennek az oka??
2011. ápr. 11. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!