Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rosszul esne, ha összejönnének.

Figyelt kérdés

1 évig szerelmes voltam egy srácba, de nem jött össze a dolog. Most szakítottak a barátnőjével. De most meg úgy veszem észre, hogy az egyik barátnőm tetszik neki, akinek egy másik pasi jön be, de el tudnám róla képzelni, hogy ha az első fiú 'ráhajtana', könnyen be tudná fűzni... És a lány tudja jól, hogy milyen rossz volt nekem anno. Ha összejönnek, mit csináljak? Hogyan csináljam, hogy ne vegyék észre, hogy zavar? Vagy egyáltalán mit csináljak? Te mit tennél?


17


2011. márc. 22. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresnék egy pasit akit érdeklek.
2011. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
basszus.. velem is ugyanez volt :SSS én megbeszélném a lánnyal, hogy ez nekem rettentő szarul esik..
2011. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát néha célozgatok rá, h biztos tetszik a fiúnak, de ő mindig mondja, hogy áá biztos nem és akkor elkezd a másik pasiról beszélni. És tudja, hogy rosszul esne, hiszen neki mondtam el szinte mindent ezzel a fiúval kapcsolatban. Szóval leginkább ezért fájna...
2011. márc. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!