Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondhatom azt magamról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom azt magamról, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom se férfival, se nővel, de úgy érzem bármelyikre képes lennék. Elsősorban hosszú távú kapcsolatra gondolok, szóval ugyanúgy tudnék szeretni egy lányt, mint egy fiút, de mindkét nemmel elég sokáig tartana, míg eljutnánk a szexig, mivel nem kimondottan a testiségre utazom, a lelki dolgokat előbbre helyezem. Még szűz vagyok, és ez így jelenleg nekem pont megfelel. 19/L

Későn érő típus vagyok, vagy nem tudom, ilyen korra azért már az emberek el tudják dönteni, hogy mit akarnak, nem?


2011. márc. 22. 23:40
 1/5 anonim válasza:
Ha nem kimondottan a testiségre utazol, akkor azt se tudod eldönteni melyik nem lenne jó. Majd ha a biológia, a hormonok követelik a testiséget, az majd meg is határozza pontosan, hogy melyik nemre vágyjál.
2011. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem.

Egy embert a tettei alapján érdemes megítélni,nem a gondolatai,álmai alapján.

Az előbbi pontos képet a jelleméről,vagy jelen esetben a szexuális beállítottságáról,míg a másodikat az adott emberen kívül senki nem ismer és valójában nem is sokat jelent.

2011. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Későn érő típus vagyok, vagy nem tudom, ilyen korra azért már az emberek el tudják dönteni, hogy mit akarnak, nem?"


:D

2011. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem szeretet hiányod van :)

vagy lehet hogy még nemvolt senkid és azért:)

ez ezt váltja ki belőled,vagy nemtom:)

de ennyi idősen szerintem már tudni kéne hogy mit akarsz!:)

2011. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy el tudják dönteni,főleg ha semmilyen tapasztalatuk nincs.Most csak azt érzed hogy jöjjön már valaki és szeressen,ha férfi lesz az illető akkor nem lesznek kétségeid afelől hogy hetero vagy.Vigyázz,nehogy megalkudj egy lánnyal,mert csak jobban megkeveredsz.
2011. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!