Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bonyolítanak mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bonyolítanak mindent túl a lányok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy találkába egy fiú minden gond nélkül belemegy,ezzel szemben a lány ezer évig gondolkozik,mire végre hajlandó lesz.


Ha egy fiúnak van valami magánügyi gondja,baja,azt igyekszik a lány előtt titkolni,hogy ne rontsa el a lány kedvét is,ezzel szemben ha a lánynak van baja,akkor undok módon viselkedik a fiúval,mintha ő tehetne az egészről...


Ha egy lány valami hibát vét,akkor a fiú lazán veszi az ügyet,simán elnézi a lánynak,ezzel szemben ha egy fiú hibázik,a lány lehordja mindennek.Miért van ez?Miért nem tudnak a lányok is lazák lenni?


2011. márc. 23. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
van laza lány de ha általánosítunk igazad van. az első pontra azt mondanám azért mert a lány lesz terhes, ő "szívja" meg legjobban ha rossz párt választ ezért filózik rajta sokat. 2.ra nem tudok válaszolni. a 3. ra meg csak annyit tudok mondani hogy ez szinte mindenre igaz kivéve a megcsalásra mert akkor mind a 2 fél ugyanúgy oltja egymást.
2011. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes. Az én kapcsolataimba /eddig 3 volt/ ez fordítva működött.


24/N

2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé általánosítás. Nem minden lány ilyen, de van belőlük is szép számmal. Sajnos. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Egyszer. 3 hétig. Ki lehet találni, ki szakított :-)))


Vannak nők, akiknek talán az önbizalomhiány miatt erős késztetéseük van a TAKTIKÁZÁSRA. Ők azok, akik a pasit MEGFOGNI akarják. Én pl ettől a kifejezéstől hányok. Nem megfogni kell valakit, hanem őszinteséggel, szerelemmel majd szeretettel: megtartani. A sokat taktikűzó, praktikázó, manipulativitásukat levetkőzni nem tudó nők előbb-utóbb megszívják, míg a rendes, őszinte, a partnerüket emberszámbavevően tisztelő nők tiszteletet ébresztenek.

Szerencsére az én párom ilyen. Ő sosem volt igazságtalan vagy olyan, mint amiről a kérdés szól.

13 éve együtt vagyunk.

Én 38F Ő 30N

2011. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Azért mert a nők érzéketlen, számító, rosszindulatú szemetek, akik különben hiszik magukat a nemi hovatartozásuk miatt. Szerintük a férfiak csak elnyomják őket és minden rosszról ők tehetnek.

A sok szerencsétlen meg azt hiszi, hogy minden szart le kell nyelni, amit egy csajtól kapnak, mert különben nem lesz más. Nem a francokat. Az ilyen csajokat jól helyre kell tenni, mielőtt még rosszabbak lennének. Mert ha azt látja, hogy valaki eltűri minden hülyeségét, akkor pofátlanul vissza fog élni a helyzettel.

2011. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki ugyanolyan lazán venne mindent, hová fajulna ez a világ! kell az ellensúly, ezért különböznek a nő és a férfiak is ahogy viszonyulnak egyes dolgokhoz. De ne általánosítsunk már megint!
2011. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha egy lány valami hibát vét,akkor a fiú lazán veszi az ügyet,simán elnézi a lánynak,ezzel szemben ha egy fiú hibázik,a lány lehordja mindennek"


Ez pont fordítva van.

De igen: a nők egy hatalmas összeesküvés részei, ami a világ legértékesebb lényei, a pasik elnyomására irányul.

Na, így már nem sírsz? :D

2011. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nem igaz, en pl soha nem bonyolitottam tul az ilyen dolgokat.

Pl ha megbant egy fiu, es bocsanatot ker, egye fene, megbocsajtok neki.

Es az sem igaz, hogy CSAK a lanyok haboznak. Akkor erre mit mondasz, hogy tobb, mint 4 honapja elmondtam egy fiunak, hogy tetszik, es annyival nem tudott megtisztelni, hogy azt mondja, hogy en nem tetszem neki.

Minden embernek vannak rossz napja, de nem mindenki ugyanugy erezteti ezt. Masok vagyunk, es ugy kell elfogadni a masikat, ahogy van. Velemenyem szerint!

2011. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 1. pontra igazat adok neked.Egy lány azért nem akar egyből találkozni,vagy várni vele,h jobban kiismerje a fiút,elvégre nem tudhatja,h milyen szándékok vezérlik a talival kapcsolatban.Meg lehet fél,h nem fog tetszeni.

A 2.hogy egy kapcsolatban,ahol őszinték egymással,ott sztem természetes az,h a fiú is elmondja,ha mégse akarja,akkor ne vágja hozzá a lányhoz,h nem tudja megbeszélni vele,ezzel szemben a lány meg beszámol,mert úgy érzi,h fontos a párja véleménye,vagy jó megosztani vkivel.

3.Az én esetemben ez igaz,de én nem várom el,h elnézze nekem,és még ha nem is hord le mindennek,de ha tudom,h én vagyok a hibás akkor odamegyek,és bocsánatot kérek,ha ő csinál valamit,akkor meg dúlok-fúlok,durcizok kicsit,de nem ugatok neki,aztán pedig megbocsátok,ez persze függ attól,h mit csinált,mármint az idő.

2011. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!