Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindent túlbonyolít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent túlbonyolítani? Nem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés

Először csak barátok voltunk aztán azt mondta, többet szeretne én meg simán megmondtam hogy nem. Erre az volt a reakció hogy "akkor csak legyünk jóban továbbra is". Belementem, erre most kapom a szentimentális üzeneteket, minden nap találkozni akar, mindenkire féltékeny és úgy tesz mintha járnánk. Amikor számon kérem, hülyének tetteti magát. Nem akarom megbántani, mit csináljak? :/

17/L


2011. aug. 18. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
szakítsd meg vele a kapcsolatot,mert ő nyilván azt hiszi,h mégis meg tud hódítani
2011. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még egyszer utoljára magyarázd el neki, hogy mi a helyzet és biztosítsd arról, hogy ettől ő nem lesz kevesebb, sem a te szemedbe mint barát, amúgy meg főleg nem. (tehát nem veszít semmit ) Sőt, felnéznél rá, ha most végre túl tudná ezen tenni magát (rajtad), mint egy férfi...és örülnél neki, ha ezután inkább csak intézné az életét. (hogy az neki jó legyen) ha készen áll rá, akkor veled is valami normális baráti viszont alakítson. De most az utatok nem egyfelé visz, ennyi. Ha nem érti meg, akkor ne beszélj vele.


Én ezt hallanám szívesen hasonló helyzetbe :P

Nézd el neki ha idegest kicsit, csak szeret...


17/f

2011. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz neki másik barátnőt...
2011. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!