Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem egy 30évesnél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy 30évesnél ha én vok 16?

Figyelt kérdés
én vok 16(lány)
2011. márc. 23. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
ha pedofil egy kicsit, akkor van :)
2011. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak megdugatni akarod magad, akkor van. Komoly kapcsolatra nincs esély.
2011. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Remelem nincs.
2011. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Apát keresel?
2011. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
remélem van . 16 évesen ez volt nekem is a vágyam. a nagymellű kocsmárosnő hehe
2011. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne lenne! Mindenki szereti a pipiket.
2011. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen típusú az a 30-as férfi?Ha fiatalos,és későn érő típus,és nem igazán családcentrikus,akkor lehet esélyed,de persze akkor is csak rövid távra!Hosszú távon a te korodban még nem működne.Ha két három évvel idősebb lennél,akkor talán,de még túlságosan fiatal vagy!

(egy harmincas férfi)

2011. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Girlnextdor ***** válasza:
25%

elso szamu lecke:

en vagyok te vagy o van mi vagyunk ti vagytok ok vannak. Ezt nevezik ragozasnak

masodik szamu lecke:

ismered ugye a google.hu-t? ird be azt a szot, hogy >pedofilia, olvass utanna, hasznos olvasmany lesz

harmas szamu lecke: ha tizen hat evesen ilyen kerdeseket teszel fel barmennyire is probalok pozitivan es kicsit sem eliteloen gondolkodni akkor is egy esztelen hulye tizeneves hulye "tyuknak" (hogy ne mondjak szebbet) kell hogy nezzelek!!!!van teneked agyad eggyaltalan??????

2011. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Borzalmasan naiv vagy!16 évesen egy 30évessel,ez liliomtiprás,kiskorú megrontása(bár ha ennyi idősen ilyeneken jár az eszed akkor téged már megrontani nem lehet),pedofília...és még sorolhatnám!Korban hozzád illővel kellene kezdened,vagy 16évesen még nem is kéne szexelned!!Kislány vagy még nagyon,legalábbis a gondolkodásod az biztosan.A pasi sem normális ha veled kezd...akkor sem ha a szülők nem ellenzik,ha jól kijöttök stb..míg nem kerül szexre a sor teszi a szépet,a szerelmet stb..stb...!Meg fel is lehet érte jelenteni...legyen eszetek!Ostoba liba!
2011. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Girlnextdor,tanulj meg először helyesen írni,mielőtt bárkit is kioktatnál!

A pedofília különben is csak 14 év alatti gyermekekkel folytatott "viszony" esetében büntethető,és ezáltal,csak ez tekinthető pedofíliának.Ebben az esetben a lány már 16 éves,és inkább erkölcsileg lenne kifogásolható a viszonyuk,mintsem pedofília szempontjából!

De ez nem jelenti azt,hogy én nem ítélem el azt,hogy egy 16 éves lány,és egy 30-as férfi összejöjjön,csak legyünk tisztában a fogalmakkal!

2011. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!