Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el magam annak ellenére, hogy mindenki azt hajtogatja nagyon csinos vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy "hűű, de csini vagy", meg stb., még lányok is mondják, hogy baromi jó alakom van. Viszont nekem egyáltalán nem tetszik az alakom, ezért semmi önbizalmam nincs, ami azt eredményezi, hogy kisugárzásom sincs. Mit tehetnék?


17/L


2011. márc. 24. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megmondom oszinten en megertelek. En is mindig igy voltam ezzel a dologgal. Meg majdnem a mai napig nem hiszem el hogy szep vagyk (28 eves vagyok) Pedig allandoan ezt hajtogatjak. De idovel majd megerted hogy tenyleg igaz.Az igazat megvallva sok ido kell hozza.
2011. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!