Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok luzerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok luzerekkel? Ès férfi haverjaim, ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

ùgy értem, sokan köztetek nagyon aranyosak, szépek, gondolom rendesek, és ilyen barátnöt tudnék magamnak elkébzelni.


De minek vagytok olyan emberekel, akik, öszintén úgy néznek ki mint valami bu*i?


Ha oda mennék hozzá (és én nem vagyok valami nagy darab) és mondanám hogy menjen haza, fogná magát és haza menne.

Most ilyen férfi kell nektek?


èn tudom hogy most azt fogja mondani mindenki hogy én kocsög vagyok, meg bunkó hogy nem vagyok ellégé felnött.


De most, öszintén


2011. márc. 24. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Savanyú a szőlő mi? Irigy kutya bújj a lyukba!
2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kingaa1 ***** válasza:
90%
mert ezeknek van lelkük... és általában ők azok akiket az is érdekel, hogy milyen volt a napunk, ha ép ő nem volt ott...
2011. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kingaa1 ***** válasza:
tudod, azt mi, lányok jobban szeretjük, ha a fiúnak van lelke! Legyen teste is, de ne legyen kőbunkó sem!
2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

mert még nem eléggé látják tisztán a dolgokat.az idősebb korosztály már nem annyira ilyen.


de abba gondolj bele,h neked kellene egy ilyen lány aki ezt a fajta embert részesíti előnyben?

akkor milyen lehet a lány?

megéri ráverni a pénzed,időd,energiád?

a válasz:NEM


24/ff

2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Először is, tanulj meg helyesen írni, ha már ideböfögsz valamit... Amúgy meg, ez relatív, mert kinek mi a "lúzer". Ja, és ne általánosíts.
2011. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem például pont olyan kell, amilyen a párom. Ő a legkevésbé sem lúzer. :)
2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehet azért, mert ők legalább tudják hogy kell leírni hogy elképzelni, meg úgy alapjáraton is tudnak helyesen írni és fogalmazni, és egy összeszedett gondolatot meghatározni.


Férfi vagyok, és hidd el én sem tudom sok lány mit lát 1-2 nyeszlett szerencsétlennek kinéző alakban. Nem a kigyúrtságot képviselem én, hanem a férfias erőt. Valahogy az én szememben a férfi még mindig a régi értelemben vett nagyobb darab (akihez oda lehet bújni akkor mondjuk így), szőrös egyén aki az úr a háznál, de persze ez nem zárja ki hogy lehet vele beszélgetni stb.


De persze egy virágcseréppel is szívesebben lennének a nők mint egy olyan böszme emberrel aki így ír mint te :) Ja, és én most NŐKRŐL és FÉRFIAKról beszéltem. Nem 16 éves hülyegyerekekről meg csitrikről..

2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Joco901019 ***** válasza:
Én sem tudom most mi ez az újfajta stílus amit felvettek a fiúk ilyen "selyemfiús" vagy mi. Amúgy szerintem azokkal a férfiakkal is lehet komoly dolgokról beszélni aki nem ebbe a kategóriába tartozik, mint például én.
2011. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Joco901019 ***** válasza:
Ja és az a férfi aki nem ilyen "buz's" annak már lelke sincs.
2011. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

nem mondtam meg neked mit nézek lúzernek?


Nekem is van lelkem, most mert ide tettem ezt a kérdést a hozzájáró szövegével, egyböl bunkónak néztek? :D


èn jól bánnék a barátnömmel, és ép ez, ha én barátnöm éhes lenne, most jön a trágár szöveg megint, de én kimennék mint egy ösember és megszerezném neki a kaját.


Most látom sok lúzert, aki talán próbálná, de nem jönne haza semmi kajával. Nem mintha én jönnék, de sokkal több esélyem lenne mint a mostani "pasidnak" :D


ùgy értem, ha egy lányal beszélgetek és látok benne olyasmit ami nem tetszik nekem, vagyis nem szeretnék egy olyan barátnöt, én nem is foglalkozom vele többet.


Lányokban nincs ilyen, vagy talán azért nincs barátnöm?

2011. márc. 24. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!