Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok luzerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok luzerekkel? Ès férfi haverjaim, ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

ùgy értem, sokan köztetek nagyon aranyosak, szépek, gondolom rendesek, és ilyen barátnöt tudnék magamnak elkébzelni.


De minek vagytok olyan emberekel, akik, öszintén úgy néznek ki mint valami bu*i?


Ha oda mennék hozzá (és én nem vagyok valami nagy darab) és mondanám hogy menjen haza, fogná magát és haza menne.

Most ilyen férfi kell nektek?


èn tudom hogy most azt fogja mondani mindenki hogy én kocsög vagyok, meg bunkó hogy nem vagyok ellégé felnött.


De most, öszintén


2011. márc. 24. 21:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tegnap 21:56


Ő mondta meg sztem a tökéletes választ a kérdésre!


Amúgy a kérdezőnek igaza van részben! A fiatal lányok ilyen nyomikkal vannak együtt. Mondjuk engem nem zavar, nem érdekel. Viszont érdekes, hogy akik ilyen emós, gizda, nyomi "fiúkkal" jönnek össze, azok többnyire nincsenek még húszévesek, vagyis a fiatal kis csitrikről van szó.

Az idősebb lányoknak benő a feje lágyuk, én még egy idősebb, huszonéves lányt sem láttam ilyen kis nyimi-nyomikkal!

De ez a természet rendje, ezen nem kell háborogni: csicska gyerekhez csicska lány!

És tényleg kérdező, gondolkozz el, neked kellene egy olyan kis tizenéves luvnya aki az ilyen "fiúkért" van oda? mert nekem még akkor sem, ha a szőnyeget kaparná a kutyám ólja előtt.

Érettebb vagy, érettebb a felfogásod, hát akkor kerüld el messzire a tizenéves lányokat. Én is ezt teszem. És láss csodát, húszon túl megoldódnak ezek a kérdések.

A tizenéves csicska-girlikkel meg ne foglalkozz. Ugyanolyan szánalmasak mint a "pasijuk".

2011. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem kell elkerülni a tizenéves lányokat.Sok olyan lány van akinek komoly kapcsolat kell ezért sok tizenéves inkább idősebbeket keres akiknek komolyabb a felfogása.

Ezzel én is így vagyok mert a velem egykorúak még nagyon gyerekek...

2011. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

bocs, de ha én egy nálam fiatalabb lányal jönnék össze, tizenévesel, mondjuk akár 17 évessel, nem komoly kapcsolat miatt lenne...


Igaz, hogy ezek a lányok akikröl beszéltem abban a kórosztályban vannak, és nem is p´robálok, csak gondoltam mikor ezek felnönek, akkor mi lessz belölük, de az elözö válaszó, segített azzal hogy belássam hogy mikor ezek felnönek, akkor remélhetöleg normálisabak.

2011. márc. 31. 23:51
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet épp ezaz hogy nem akarsz komoly kapcsolatot.A lányok meg inkább keresnek olyan pasit aki komolyan gondolja.Vagyis ezt elég sok lány így gondolja.Én is ezért kerestem idősebb pasit.És vele jól is jártam mert komolyan gondolja nem úgy mint a tizenévesek:)
2011. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!