Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért vagytok luzerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok luzerekkel? Ès férfi haverjaim, ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

ùgy értem, sokan köztetek nagyon aranyosak, szépek, gondolom rendesek, és ilyen barátnöt tudnék magamnak elkébzelni.


De minek vagytok olyan emberekel, akik, öszintén úgy néznek ki mint valami bu*i?


Ha oda mennék hozzá (és én nem vagyok valami nagy darab) és mondanám hogy menjen haza, fogná magát és haza menne.

Most ilyen férfi kell nektek?


èn tudom hogy most azt fogja mondani mindenki hogy én kocsög vagyok, meg bunkó hogy nem vagyok ellégé felnött.


De most, öszintén


2011. márc. 24. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem minden lány ilyen...
2011. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

látom valamit elindtott a kérdésem, örülök neki.


Èp ilyen selyem fiúkról beszélek. Az jó fogalmazás volt.

Mostantól használjuk azt a szót rájuk.

2011. márc. 24. 22:08
 13/24 A kérdező kommentje:
jah, és helyesírásom , szerintem ellég jó ahoz képest hogy nem jártam magyar iskolában. Próbáljál te írni az én szintemen más nyelven
2011. márc. 24. 22:11
 14/24 anonim válasza:
selyemfiú? jaa a 45kilós inges benyalt fejű kis csirák értem...ez van de nem minden nő ilyen van aki szereti a nagydarab vagy izmos pasikat ilyet kell keresni:)
2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
az izmos nem feltétlen egyenlő a bunkóval!vékony pasik is lehetnek bunkók és beképzeltek! attól hogy valaki izmos még lehet kedves ,megértő,hűséges sorolhatnám...
2011. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

hát, most így van, hogy nem zavarna ha egy lány valami selyem fiúval csinálná bármit, ha én akarnék vele lenni helyette.. nem igaz? :)


De most meg úgy van, ha össze jönnék egy lányal, és beszélgetnénk, és idövel kiderülne, hogy az összes régi barátja, ilyen selyemfiú lenne, szerinted az mien érzés lenne részemröl?

Èn is selyemfiú vagyok?

Ha nem, akkor miért van velem, ha eddig selyem kellet, mért változtatt pamutra?

Túl sok kérdés lenne, szerintem bebolondúlnék

2011. márc. 24. 22:19
 17/24 anonim ***** válasza:

Ok, nem jártál magyar iskolába, nem tudsz helyesen írni, rendben, elfogadom. DE FOGALMAZNI TANULJUNK MÁR MEG KÖNYÖRGÖM!

Én például tuti nem jönnék össze egy ilyen "butább" fiúval mint te. Nekem fontos hogy egy szinten legyünk, lehessen vele beszélgetni. Az általad lúzernek tartott fiúk meg ilyenek. ;)

2011. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

ÈN MEG VELED NEM JÖNNÈK ÖSSZE, azért mert egy internetes oldalról eldöntöd hogy mien vagyok :)

és mert sértegetsz

2011. márc. 24. 22:33
 19/24 anonim ***** válasza:

Sok Nönek ez kell, de kit érdekel??


Amnnyit idö elkureltál erre a kérdére, ennyi idö alatt egy levelet is összehozhattál volna, amit ha mástnem egy közösségi portálon elküldessz egyedülálló csajoknak.


hulye kocsog!

2011. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

most kicsit eltértünk a kérdéstöl, itt az lenne a jó ha vagy egy selyemfiú bejönne és mondaná a véleményét, vagy egy lány aki egy selyemfiúval jár, de mivel ez nem fog történi mivel, mert szerintem ö nem látja selyemfiúnak.

De mondjuk egy lány aki vagy volt egy selyemfiúval, vagy ismer valakit aki ilyenel jár, és tudna hozzájárulni a eddigi beszélgetéshez.

Ez igazán feldobná a szintjét ennek a beszélgetésnek.


Eddig csak arra juttotunk ki hogy selyemfiúnak hívjuk öket

2011. márc. 24. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!