Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még remény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény? (lent)

Figyelt kérdés

Kb egy éve neten ismertem meg egy srácot,egy suliba jártunk,de sohasem beszéltünk személyesen,féltem...

Már első perctől beleszerettem,ez amolyan szerelem első látásra lehetett...

Egy hónap után el is mondtam neki,azt mondta legyünk barátok...de én nem adtam fel,azóta is próbálkoztam hátha mégis van valami esély,de akárhányszor erre a témára terelődik a szó(neten dumálunk) mosolyog egyet és ennyi,én pedig nem akarom tovább nyaggatni ezekkel...

Most az a probléma hogy elment külföldre,és valószínüleg nem jön vissz,de én még mindig szeret...

tudom hülyeség ez igyhogy nem is ismerem de mégis szeretem,nemtudom hogy lehet ez...

Szerintetek van még valami esélyem rá hogy összejöjjünk vagy inkább adjam fel,mondjak le róla?...

14/l


2011. szept. 25. 14:13
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni,kb 2 évvel idűsebb nálam
2011. szept. 25. 14:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön vissza, akkor ne álmodozz róla, lépj tovább. Igazából ha visszajönne is ezt mondanám, bár akkor épp nem kizárt a dolog. 14 éves vagy, nagyon fiatal. Annyi fiú van még rajta kívül és hidd el még sok ilyen "szerelmed" lesz. :) Fel a fejjel!
2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szereted miközben nem ismered - ez szokott történni a kislányokkal. nem ez az igazi szerelem, ilyenkor csak rávetítjük az érzéseket valakire, gyerekekkel gyakran megesik. Ha megismersz egyszer egy fiút majd, akit valóban megismersz, és aki udvarol majd neked és szeretni fog téged, és a magáénak szeretne - az egészen más lesz. a viszonzott szerelemnél nincs szebb.

várj még egy két évet, kicsi vagy még ezekhez!

Nem kellene fiukkal levelezni a neten még neked.

2011. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.:már próbáltam nem egyszer túllépni,de nem sikerült..mindenről ő jutott eszembe...

de köszi a tanácsot...


Várom még a válaszokat:)

2011. szept. 25. 14:24
 5/8 A kérdező kommentje:

2.számítottam ilyen válaszra...tudom mi a szerelem...

nem vagyok "kicsi" ehez,szerintem...de amit mitnérzek ezitánt a fiú iránt leírhatatlan...

egy időbe én is belegondoltam,hogy ez szerelem-e...még most sem tudom biztosan,de annyi tudok hogy ahányszor láttam estem össze úgy remegtem,ha egy "Hello"-t dobott oda úgy örültem mint majom a farkának,mikor neten beszéltünk tök ideges voltam,a képeit napi 200x nézegetem,bízok benne,és ha már csak egy napon nem beszélünk hiányzik...

tudom nagyon nagy hülyeségnek hangzik,sőt az is,de annyiira fontos nekem Ő...:'(...most hogy elment(tudom nem is találkoztam vele sulin kívül,ott is szünetekbe ha összefutottunk) de mégis olyan üres minden...

csak annyit szeretnék kérdezni itt az emberektől hogy szerintetek van-e még esetlek remény,mert ln kezdem feladni :(

2011. szept. 25. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező azt nem vitatom hogy ez szerelem, mert őszinte szerelem, de ha a srác érdeklődését nem keltetted fel, én csak arra próbáltam célozni, hogy nem kell hozzá ragaszkodnod: engedd el az érzést, keress olyat, akinek Te kellesz! Mert bizony ha az ember belátja, hogy az egyoldalú rajongás hiába őszinte és erős, értelmetlen és értéktelen, a viszonzott szerelem szépségéhez képes akkor azon túl lehet lépni. Gondolod van értelme szerelmesnek lenni valakibe aki nem szeret viszont, de külföldre költözött és ott is marad? Hogy van-e remény, azt tőlünk nem tudhatod meg: tőle kell megkérdezned. de a neten keresztüli kapcsolattartásnak nincs értelme ha nem tudtok személyesen találkozni. Jobb volna ha más fiúknak adnál esélyt, társaságba mennél, ismerkednél. Előbb pótolhatja őt valaki az éltedben és szívedben mint gondolnád - feltéve ha adsz neki esélyt.

Ha 5 év múlva sem tudsz majd nélküle élni, keresd meg külföldön és hajts rá! :) akkor meglátod lesz-e remény.

most meg beszélj vele őszintén.

2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szép dolog amikor valaki nem ad ilyenkor korrekt választ de ha valaki elutasít, akkor hagyni kell. szerintem. nem érdemes szeretni őt.
2011. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ő ezt tette azzal h legyetek barátok...
2011. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!