Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy pár esetében a lány fizikailag erősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Általánosságban beszélek, nem konkrét emberekről.
2011. márc. 25. 00:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én a kis törékeny lányokat szerettem mindig, szóval elő se fordulhatna ilyen.

Azért szerintem ez elég gáz lenne, ha a lány erősebb lenne, és lenyomna szkanderban is. Sz@r érzés lenne az biztos.

Elmennénk dolgozni, mit mondanék neki: "hozd ide azt a cementes zsákot szivi, dobd fel a platóra!" - Neeeem, ilyen nem fordulhat elő. :)

2011. márc. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
az
2011. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én eleve össze se jönnék ilyen lánnyal. Had legyen már meg az előnyöm hogy magasabb erősebb vagyok. A törékeny nők jönnek be.
2011. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ugyanolyan gáz, mint az, amikor a csaj nehezebb a pasijánál. Ismerek ilyen 80-90 kilós csajokat és súlyosabbak, terebélyesebbek a pasijuknál.. én 67 kiló vagyok, párom 80 körüli, de már előre félek, hogy ha terhes leszek, súlyban lekörözöm:S
2011. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
192cm és 120kg vagyok, úgyhogy nincs ilyen problémám. :D
2011. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
én lány létemre erős vagyok,na jó nem erősebb,mint egy pasi,és kifejezetten azt szeretem ha egy pasi le tud nyomni,az olyan izgi,és általában sikerül is...:D
2011. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen, gáz.
2011. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egy határig engem izgat.

21F

2011. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért én a 120 kilóra nem verném magam, öreg. Attól, hogy zsírgombóc vagy, még nem biztos, hogy erő is van. :D

És attól, hogy az egyik fenti kolléga 60 kiló a 180 cm-hez, még nem biztos, hogy annyira gyenge kisfiú, mint ahogy gondolják. Valószínűleg rajtam kívül mindenki meglepődne, ha a 60 kilós kolléga nyerne a 120 kilós kolléga ellenében szkanderban. Pedig nem lenne olyan váratlan. Ezeket most nem kell bántónak érezni, vagy ilyesmi, csak azért legyünk már képben a dolgokkal. És a 120 kilós emberkének meg tanácsos nekiállni sportolni valamit, mert a nagy örömködésben, hogy ő igazi férfi (mivel ugye a közhiedelem szerint a férfi 100 kiló fölött kezdődik), nem veszi észre, hogy az enyhén szólva durva túlsúlytól szétmennek az ízületei, főleg a térde. De hát mindenki éljen úgy, ahogy neki kényelmes...

Egyébként a fő kérdésre válaszolván: igen, gáz.

2011. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 192/120-as ''kollega''.

Hát zsírgombócnak se neveztek még :D

Akad ugyan egy kis has, de a vállam még bőven szélesebb a derekamnál.

2011. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!