Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy pár esetében a lány fizikailag erősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Általánosságban beszélek, nem konkrét emberekről.
2011. márc. 25. 00:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kigyúrt de ahogy elnéztem a kondiba a lányokat, nevetségesen kicsi súlyokkal edzenek.

Végülis 20-as karral nem lehet nagy súlyokat mozgatni:D

2011. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Nem, nem gáz
2011. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

"én lány létemre erős vagyok,na jó nem erősebb,mint egy pasi,és kifejezetten azt szeretem ha egy pasi le tud nyomni,az olyan izgi,és általában sikerül is...:D"


Én is szeretem, ha a lány élvezi, ha lenyomják. Szeretem, ha elbírom a csajt a karjaimban.

2012. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

9-es , és h véded meg akk a bogyóidat mondjuk pl???

18-as, mi az a szint? a labdacsokat már ne bántsa? :D

2012. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha több lenne a pénze.
2012. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
47%

Elég pici lány vagyok, de a legtöbb 100kg alatti pasit lenyomom szkanderban, nem esik nehezemre megcsinálni 200 fekvőtámaszt, 10 éve küzdősportolok, fekete öves vagyok, mit mondhatnék? Én nem bánom, ha egy srác nem erősebb nálam. Ha párt választok, nem ez a fő szempont.


24/N

2012. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!