Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő lehet attól szép, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő lehet attól szép, hogy nagy az orra?

Figyelt kérdés

Egy tipikus női arcot a fériak általában pisze orral képzelnek el. Legalábbis ez az ideális.

Nagyon sokan mondták, mondják, hogy szép vagyok, de nem tudom elhinni. Nagyon alacsony az önbizalmam az orrom miatt, még tükörbe is utálok belenézni. Folyton csak azt látom, hogy "úúristen, mekkora orrom van". Kaptam már megjegyzéseket régebben is az orromra. Azóta felnőttem, de még mindig akad egy-két ember, aki rávilágít eme hibámra.(persze vicceskedve adják elő, nem bunkón)


köszönöm a válaszokat.

21l


2011. márc. 25. 09:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Csak, hogy eltudjátok képzelni: nem kampós, nem turcsi, hanem széles...olyan négeres.
2011. márc. 25. 09:37
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem vonzó egy nagy orrú nő. Plasztikáztasd meg oszt kész.
2011. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igen, lehet.

De nem az orrod merete izgat, hanem ha karakteres az arcod.

Aki beszol/t, az irigykedik. Gondolj erre.

A masik meg az, hogy amit hisszuk, hogy masok gondolnak rolunk, azt valojaban mi gondoljuk sajat magunkrol.

2011. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt nagy orrú barátnőm, és kicsit zavart is. igaz kb 2 hétig voltunk együtt.
2011. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na, háromból kettő utálja, sőt. Nem véletlenül nincs önbizalmam.

Könnyű azt mondani, hogy műttessem meg. Ha lenne rá keretem, megtenném, hidd el. De az még hosszú évek kérdése.

2011. márc. 25. 09:42
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Ne műttesd meg. Nem tudom elképzelni, hogy nézel ki, de attól mert nagy az orrod, nézhetsz ki jól is.

Ha mondták rád, hogy szép vagy, akkor hidd el. Ne az orrodon változtasd, növeld az önbizalmadat. Az sokkal fontosabb, mint egy szaros műtét.

2011. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

harmadiknak uzenem, hogy en meg buliban smaroltam olyan lannyal, akinek nagy orrai voltak, de nem ez szamitott, mert annyira szep volt az arca, hogy mas a ket kezet osszetette volna, ha csak a kezet is megfoghatja. ;) Együtt is voltunk egy darabig, meg nem akarom magam lekotni. Szoval nem ma kezdtem. :)


masodik vagyok.

2011. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
inkabb legyen szeles mind hosszu, mert ha hosszu valoszinuleg zsidonak neznek
2011. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én se az orra miatt szakítottam, csak nem illettünk össze belsőleg. Kicsit zavart, de elfogadtam úgy ahogy volt... :)
2011. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Ne az orrodon változtasd, növeld az önbizalmadat."


Tudom, hogy ezt kéne. Persze, hogy tudom. De így hogy? Belenézek a tükörbe, és szörnyülködöm magamtól. Nem értem, hogy más hogy láthat engem szépnek. Nem tudom, hogy ez miatt, hogyan is növelhetném az önbizalmamat.

2011. márc. 25. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!