Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő lehet attól szép, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő lehet attól szép, hogy nagy az orra?

Figyelt kérdés

Egy tipikus női arcot a fériak általában pisze orral képzelnek el. Legalábbis ez az ideális.

Nagyon sokan mondták, mondják, hogy szép vagyok, de nem tudom elhinni. Nagyon alacsony az önbizalmam az orrom miatt, még tükörbe is utálok belenézni. Folyton csak azt látom, hogy "úúristen, mekkora orrom van". Kaptam már megjegyzéseket régebben is az orromra. Azóta felnőttem, de még mindig akad egy-két ember, aki rávilágít eme hibámra.(persze vicceskedve adják elő, nem bunkón)


köszönöm a válaszokat.

21l


2011. márc. 25. 09:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A legutóbbi megjegyzés az orromra egy számomra kedves sráctól szólt.

"Biztos lent is nagy a "kukid", ha ilyen az orrod."


Mondanom sem kell, hogy majdnem elsüllyedtem szégyenemben:(

2011. márc. 25. 09:57
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

De nemkell. Biztosan poenkodik. Szinte 100%.

Nekem meg nagy a fejem, de helyes vagyok es barmelyik lanyt meg birom fektetni. Na ehhez mit szolsz? Te ugyanugy lehetsz szep.

Kepet nem akarsz esetleg mutatni? Vagy privibe.

2011. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne szép. Tesómnak is kicsit nagyobb az orra, de nagyon szép arcra. De van ellenpélda is, pl. Sarah Jessica Parker orra nem tetszik. Mondjuk neki az egész fejével baj van :-)
2011. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha téged ez ennyire zavar és ilyen szintű gátlást okoz nálad, műttesd meg. Nem vagyok elkötelezett híve a plasztikai műtéteknek olyan esetekben, amikor "tuningműtétekről" van szó, pl mellnagybbítás amúgy szép mell esetén vagy ajakdúsítás amúgy szép száj esetén, de ha ez benned tényleg ilyen gátlást okoz, érdemes lenne elmenned egy sebészhez. Jó plasztikai sebész reálisan megmondja neked, érdemes-e műttetni, milyen eredményt várhatsz utána... stb. Ez olyan, mint a csúnya, kusza fogsor: senkinek nem kell leélnie az életét ilyennek, ha mód van rá, hogy esztétikussá váljon.
2011. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Meg ne műttesd!:O

Ha megteszed,és nem az önbizalmadat rakod helyre,akkor a műtét után találsz majd másik hibát,ami miatt nem fogod elfogadni magad...és ez így megy majd a végtelenségig...


Nekem is széles orrom van,mégis tetszem a férfiaknak...pedig az arcomra a legnagyobb jóindulattal sem lehetne azt mondani,hogy szép vagy érdekes.:D Viszont megtanultam elfogadni magam,így mások sem a hibákat látják meg bennem...:)

2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
...egyébként a kérdésre válaszolva : igen,egy nő lehet attól szép,hogy nagy az orra.:)
2011. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az olyan nagy, egyébként állítólag az, jó ember ismeretre utal. Ne törődj vele olyan sokat, és már nem is fog annyira számítani.

Amit meg a srác mondott, a nagy csiklóval kapcsolatban, lehet benne valami, viszont igencsak piszkálod a fantáziáját, különben nem locsogna a micsodádról.. :D

Éljenek a nagyorrúak!

(egy másik nagyorrú)

30F

2011. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm szépen a bátorító szavakat. A műtét még várat magára évekig, szóval addig tudom, hogy nincs más teendőm, csak elfogadni...ami igen nehéz.

Tisztában vagyok vele, hogy a férfiaknak tetszem, legalábbis sok hódolóm van. Ezt először is magammal kell tisztáznom. Amíg ez nem megy, mindig is csúnyának fogom magam tartani.

2011. márc. 25. 15:50
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Férfiaknál ez az orr-kérdés más dolog. Nekik jól áll a nagy orr. Sőt. Ha jobban belegondolok, nekem mindig is olyan férfiak tetszettek igazán, akiknek nagy orruk volt. Lehet tudat alatt ezzel kompenzálom, mert mellettük fel sem tűnik az orrom. De ez csak feltételezés.:)
2011. márc. 25. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!