Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szarul esett (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szarul esett (? )

Figyelt kérdés

annyira ciki volt:S nagyon megtetszett 1 lány nagy nehezen rávettem magam hogy hát beszélek és jött a baj:S a lány elküldött a halál f.szára mondván ember hogy nézel ki mit akarsz te tőlem ...... hát azt hittem elsüllyedek szégyenemben tudom hogy nem vagyok 1 hú de jó képű gyerek de nem hiszem hogy így kellett volna elintézni

Eddig sem volt olyan sok önbizalmam de ezek után mire számítsak még:S


2011. márc. 25. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, aztán a nők panaszkodnak, hogy minden fiú nyuszi mert nem mer kezdeményezni...
2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
a kulcs a nőkhöz című könyvet ajánlom
2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
És? Az életben még 100 számra fognak ilyenek érni. Ha nem a lányok terén, akkor más téren. Aki pedig lány létére így viselkedett veled, annak az érzelmi szintje és az intelligenciahányadosa is igen alacsony. Nyugodtan nézd levegőnek.
2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi tetszett meg a lányban?


Mit mondtál neki?

2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

szerintem szard le azt a csajt, ha egy csaj így beszél veled akk megsem érdemel

de tényleg ne törődj vele

2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

jó majd elolvasom bár nem szeretek olvasni

de azért itt vagyok20 évesen de ennyire még sosem éreztem magam megalázva

2011. márc. 25. 19:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Uhh :S ez tényleg szemét dolog volt tőle :S.

De ne csüggedj! Szerintem jobban jártál, hogy nem lett több belőle, hiszen mit lehet várni egy olyan lánytól aki annyira tapintatlan, hogy csont nélkül elküld valakit a halál f@szára? Semmit... Azt mondom ne add fel! Apám szavaival élve..a nők olyanok mint a villamos, ha az egyik elmegy máris jön egy újabb :).

2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
épp hogy a köszönésig eljutottam xD hát ja biztos lesz ennél rosszabb még az életem során bármilyen terén
2011. márc. 25. 19:14
 9/23 A kérdező kommentje:

Mi tetszett meg a lányban?


hát a kisugárzása nem tudom ránéztem és végem volt:D aztán végem is lett szószerint :D

2011. márc. 25. 19:16
 10/23 anonim ***** válasza:

a legfontosabb, hogy ne add fel


ha nem is ezt a csjt, de vkit szerezz meg


mert ha nem keresel senkit, biztos, hogy nem fognak elutasítani egyszer sem, de nem is fog senki igent mondani!

2011. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!