Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kiröhögött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiröhögött, mert bajuszgyantán voltam. Nekem ez szarul esett. Fiúk, ti is kiröhögnétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Mert hát ez szerintem természetes dolog, nekem sötétbarna, vastagszálú hajam van, nem vagyok szőke, erősebb a szőr a lábamon, karomon is. A bajusz nem olyan, mint egy pasinak, de hát ott van, szóval szoktam gyantáztatni. Barátom meg kiröhögött..szerintem ez nem volt vicces.

21L


2010. dec. 30. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem van kis bajusz, mivel én is sötétebb bőrű és sötét hajú vagyok. Minimálisan látszik, csak közelről, viszont a karomon eléggé. Ennek ellenére a párom megtiltotta, hogy gyantázzak (mármint azt mondta, hogy miatta ne tegyem, mert őt egyáltalán nem zavarja). Szóval ez az egész szőr ügy a nők által van túllihegve. A fiúk nem törődnek vele (max a nagy macsók, akik mellett 40 kilós szilikonos plázacicák vannak).
2010. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Na, ez legyen, ami a legszarabbul esik! És ezzel minden jót kívántam neked.:)
2010. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vicces. De valószínűleg ő még nem hallott ilyenről és fura volt neki. Magyarázd el neki, hogy ez tök normális dolog és nincs benne semmi vicces. Az lenne a viccesebb, ha nem szedetnéd és nagyon látszana.

19/L

2010. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz ha ő a bajuszod sem vette észre és te csak divatmajmolásból mentél meg mert fóbiád van.
2010. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem röhögnélek ki.Inkább örülne neki,hogy nem hanyagolod el magad.


Vagy egyszer kib@szásból gyantázd le az ő bajszát is (ha van neki,mert sok selyemfiúnak nincs egyáltalán).Röhögjön azon!!! :)

21/f

2010. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért gáz az, ha nekem nem tetszik? Már ne haragudj, de nem tudom, miért lenne divatmajmolás ez, csak egyszerű igényesség. Különben sem másnak akarok megfelelni, hanem magamnak elsősorban és engem zavar, ha van, mert szerintem nem esztétikus.
2010. dec. 30. 17:30
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó, azért ne ilyen csubakkára gondoljatok, szerintem tök igényes lány vagyok.
2010. dec. 30. 17:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a te eseted más, de az első is jól megmondta a nők ezt túllihegik és főleg egymásnak (nőknek) akarnak tetszeni, vagy legalábbis ez nekik jobban számít mint a férfiaknak.
2010. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De nekem számít és az a lényeg. Egyszerűen nem tetszik. Ha engem nem zavarna, de a barátomat igen, akkor más lenne a helyzet, de jelen esetben én nem tartom esztétikusnak magamon a szőrt sehol.
2010. dec. 30. 17:39
 10/22 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen láb, kar, bajuszra gondolok. Ha a hasamon lenne, azt is leszedetném (lányoknál az is gyakran megesik).
2010. dec. 30. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!