Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti is szeretitek nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is szeretitek nézni ha a fiúk fociznak?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a focit, de az valahogy megbűvöl hogyha az osztálytársaim reggel a suli előtt fociznak rövidgatyában. De csak ha tud is focizni. Ez miért van? Szeretem nézni ahogy mindent beleadva próbálnak gólt rúgni csak hogy a nézők menőnek lássák őket. Ez annyira aranyos. Ti is vagytok így néhányan vagy csak én?
2011. márc. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
magát a focit én is utálom. Tv-be se szeretem nézni. De mikor a kiszemeltem focizik....az más :D
2011. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok. Amikor olyan kiszemelt, akit nem kaphatsz meg. Az annyira bolondító. Én csak ott állok. Nézem. Csak őt nézem, mert a többiek kit érdekelnek. A pálya másik felén meg ott a barátnője..:SS a legrosszabb érzés amit valaha átéltem és mégis, másnap is megnézem :$ (L)
2011. márc. 25. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
aha olyanédik *-*
2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Annie3 ***** válasza:

Ááá én is imádom nézni amikor fociznak a fiúk! :D

16/L

2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.Én is imádom nézni és az a legjobb mikor kinéz rám kacsint és fut tovább(a pasimra értettem)
2011. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja.:) Pont tegnap volt focimeccse a kiszemeltemnek.:) Olyan tündi-bündi volt.:)) xD
2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én nagyon imádom nézni a fiúkat foci közben.. főleg ha szemeznek *-* olyan aranyosak... magát a focit is szeretem, még régebben apu szoktatott rá xDDD pedig lány vagyok :D

eléggé érdekes :))

2011. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én imádom nézni ahogy fociznak a helyes fiúk :) bejönnek ahogy rövid nadrágban rohangálnak, és szeretem az izmos lábakat, vádlikat nézni :)
2013. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor velem nagy a baj xd

Én magam is focizok már 6 éve (16/L)

De én nekem soha nem az az elsődleges hogy a pasikat megnézzem xd Jó nyilván őket is megnézzük de soha se azért járunk mondjuk pl: Nb1,Megye 1 vagy pl az U18-as fiúk meccsére mert hű de jól néznek ki (az a második fontos szempont xd) hanem mert szeretjük nézni a játékukat.

Ja és persze hátha tanulunk tőlük 1-2 dolgot. :"D

2017. aug. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!