Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupán arcvonásból meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán arcvonásból meg lehet állapítani valakiről, hogy homoszexuális-e?

Figyelt kérdés

Jó, kicsit hülye kérdés. Ha nem nézzük az öltözködést, a beszédet vagy hobbikat, akkor meg lehet állapítani ?

Ismerek egy hapit ( látásból), akinek nincsenek úgy "homoks" tettei, de az arcberendezése el fura. Na, most csak vele cseszett ki a sors, ugyanis ezt rebesgetik róla, vagy tényleg leolvashatjuk valaki arcáról ?


2011. márc. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, nem lehet leolvasni
2011. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak az arc elég kevés,de sok homoszexuális férfi szedi a szemöldökét például. Szal, ha szép egyenletes a szemöldöke van rá esély. Illetve Ha igényes a megjelenésére, a hajára meg ilyenek. De a mozgás, öltözködés mind elárulhatja.
2011. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Persze.:) Ott van eSPé meg Justina Bieberina.:))
2011. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Második válaszolónak csak annyit, hogy aki igényes és ápolt az még nem b*zi. Én is mindig kiszedetem a kozmetikusnál a szemöldököm (mitesszerek miatt járok) mégsem vagyok homár.
2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%

A homikat én valahogy mindíg kiszúrom,de nem az arc hanem a testbeszéd és a hang.

Másként mozognak és többnyira zavaróan kedves a beszédük.

Mondjukj az ,hogy mindíg erős túlzás de akire,rámondom,hogy ez tuti bu.. arról ki is derült eddig mindíg,hogy ényleg az is.

De sok ember tévesen hominak néznek,mert ez egy elég felfordult társadalmi rend.

Mert ha kicsit érzelgős vagy akkor egyből balangyultál azt mondják,de ha szőrtelenítesz és sminkelsz akkor minden rendben,te vagy a férfiak legférfiasabbika.

2011. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!