Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barát vagyok neki vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barát vagyok neki vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már nagyon rég óta ismerek, de csak olyan 1 éve lettünk "barátok". Én az ő legjobb barátjával voltam nagyon jóban, és ő tavaly össze akart velem jönni, de nekem ő nem tetszett ezért nemet mondtam. Akkor év vége volt és mostanra 8.ra teljesen elfelejtődött ez a járás dolog. Egyre jobba lettem a barátjával és megtetszett nekem. Sokat hülyültünk, kergetőztünk ütögettük egymást és szinte mindig vitatkoztunk :D a barátnőim meg röhögtek rajtunk :P Aztán mi is röhögtünk az egészen. Kiderül, hogy 1 suliba megyünk és nagyon örültünk, meg minden, de aztán én mégis egy másikat választottam, ezért a srác mondott nekem valami nem túl szépet, ezért én megharagudtam. Aztán másnap bocsánatot kért kb. 3x. Mindig amikor találkozunk mellettem áll, kedves, velem beszélget mindig, és olyan szépen néz :) valamelyik nap az egyik barátnőm aki nem tudja, hogy nekem tetszik odament a srác barátjához aki járni akart velem, és hülyéskedésből mondta, hogy járjunk mi azzal a sráccal erre mi mondtuk, hogy nem igaz a másik barátnőmmel mivel senki sem tudja, hogy nekem tetszik az a srác... és erre mondta a srác barátja, hogy nem tetszem neki.... most akkor mi van? :O
2011. márc. 26. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen pontosan most akkor mi van??? kinek melyik barát barátja mikor tetszett neked vagy a barátnődnek a barátod barátja aki titokban téged szeret csak letagadta?
2011. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miez barátok közt WTF
2011. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xD Gondoltam, hogy lesz egy kis kavarodás tehát: az aki tavaly össze akart jönni velem az legyen GÉZA és a legjobb barátja aki tetszik az meg JÁNOS :D Jánossal sokat hülyülünk, és úgy volt, hogy vele megyek 1 suliba, de én aztán megváltoztattam a jelentkezési lapom, és amikor megtudta mondott valami nem szép dolgot....aztán bocsánatot kért egy csomószor. Majd a barátnőim odamentek Gézához, de ők nem tudják, hogy nekem tetszik a János és azt mondták a Gézának, hogy járni akarok a Jánossal, erre én odamentem és mondtam, hogy ez nem igaz, mert elég cikis volt... és azt mondta a Géza, hogy én nem tetszem a Jánosnak :DD .... xD De a barátnőm azt mondja aki viszont tudja, hogy tetszik a János, hogy: Még tetszem a Gézának és nem akarja, hogy összejöjjünk vagy nem tudja, hogy én tetszem a Jánosnak. áááá tiszta hülye vagyok xD
2011. márc. 26. 08:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elég hülyén jött le az egész, de ez van....:S
2011. márc. 26. 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam is hasonló helyzet volt,csak nálam a barátnőm mondta,hogy nem jövök be a srácnak...Késöbb kiderült,hogy mégis.:) szóval beszélgess többet a fiúval,kérdezd meg,hogy nincs-e kedve elmenni valamerre és több találkozás után egyszer kérdezz rá,hogy mi a véleménye rólad és,hogy járna-e veled,ha lehetne..? ne mond el,hogy tetszik,mert ha te neki nem akkor megszakadhat a barátság is..mond azt,hogy csak kiváncsi vagy.:) Remélem segítettem..majd ha lesz valami komolyabb akkor írd le ide.:D
2011. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszönöm szépen a választ :))
2011. márc. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!