Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a tanáromnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a tanáromnál?

Figyelt kérdés
kimondta,hogy szimpatikus vagyok neki,ha leérettségiztem,akkor lehet nála esélyem,mit gondoltok,tetszem neki?
2011. márc. 26. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Van.
2011. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ennél konkrétabban már el se tudta volna mondani neked, hogy adna esélyt kettőtöknek. :D
2011. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de,még egy évem van addig!!
2011. márc. 26. 11:00
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Van, és szerintem még előtte is. Mennyi idős a tanár?
2011. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted ha neked mondja hány csaj van még az iskolába akit ezzel szédít??? Csak a naivak hisznek ebben.
2011. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
11:01-nek igaza van! Szerintem nem csak téged szédít ezzel. A tanárok ilyenek. De amúgy szingli a tanár?
2011. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
38éves,de akkor miért van,hogy néha kerül?úgy értem,hogy tudja,hogy ott vagyok valahol,akkor van,hogy inkább megy arra?
2011. márc. 26. 11:04
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor van,hogy inkább nem arra megy ?
2011. márc. 26. 11:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet azért kerül, mert tudja, hogy most nem igazán lehet semmi köztetek,mert mondjuk az állásába kerül, s akkor inkább nem is megy a közeledbe, hogy ne legeyen kísértés, vagy ne legyen kínos esetleg a köszönés meg hasonlók!

Amúgy szerintem biztos, hogy bejössz neki, ah így kerek-perec megmondta :)

2011. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez lehet két esélyes is.

1. Bejössz neki, és azért kerül, hogy ne legyen baj belőle. Kibírja, hisz elég neki órákon látni téged.

2. Más diáklányát is ezzel szédíti, és csak te gondolod, hogy tudja hol vagy és csak azért sem megy arra.

Na meg eleve, ő 38 te meg hajövőre érettségizel, akkor most vagy 17. Kicsit az a 21 év már szerintem sok. De ha leérettségizel és utána ő maga megkeres, és titeket nem zavar a korkülönbség... De tanácsként mondom: ne te keresd majd, ha valóban érez irántad valamit, akkor alig várja, hogy kijárd a sulit és felvehesse veled a kapcsolatot. Ha más nem a címedet úgy is tudja a naplóból.

2011. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!