Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
van barátom, picivel több, mint három hónapja vagyunk együtt. kicsit ilyen se veled se nélküled kapcsolat. de van egy másik fiú, aki azt mondta, hogy tetszem neki és találkozzunk. én is kedvelem ezt a fiút, de a barátommal se szeretnék kiszúrni. nem tudom, hogy jó ötlet-e elmenni vele randizni. nem tudom mennyire érthető a problémám de szükségem van egy-két tanácsra
2011. márc. 26. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépj ki a jelenlegi kapcsolatodból. Ha szeretnéd a párodat (szerelemmel), akkor nem írtál volna ki ide ilyen kérdést. Próbáld meg a másikkal, vele lehet jobban összeilletek.
2011. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolát mond a srácnak nem randi "baráti találkozó" és ha kideürl nem lezs gáz..:D (15/L)
2011. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele! A pasiddal ne foglalkozz, ha jobb ez a srác akkor rá van szükséged. Ismerd meg, tedd próbára! Ez magánügy, szóval a pasid szívét ne fájdítsd vele.
2011. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
remélem nem hangzik szemétségnek, de nem is gondoltam hogy elmondom a barátomnak. csak attól félek, ha megpróbálnám ezzel a sráccal és esetleg összejönne, akkor megcsalna, mert az előző kapcsolatában is félrelépett. mondjuk elvileg "bosszúból"
2011. márc. 26. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha igazan szeretned a mostani pasid akk nem lennel ennyire ketsegbeesve... Sztem kezdj bele egy uj kapcsolatba
2011. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez szemétség? De komolyan! A boldogságodról van szó, nem a pasid boldogságáról. Azért Ő a felelős, és a kapcsolat felelőssége is nagyobb részben az övé. Szóval ha véres a torka, azt neki is észre kell venni. Ha egyik nap bejelented, hogy szakítasz azt már neki éreznie, ezáltal tudnia kellett volna.
2011. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyszer már szakítottunk. kb egy hétre és ezért érzem magam kicsit szemétnek hogy már másodszor dobom ki szegényt
2011. márc. 26. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
hhnö még ki se dobtad :D
2011. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lemaradt a feltételes mód
2011. márc. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!