Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
nyáron léptem ki egy 2 éves kapcsolatomból,mert nem működött,sokat veszekedtünk nagyon. Júliusban összejöttem egy sráccal ő idősebb is az előzőnél pár évvel,úgy tűnik,hogy érettebb a gondolkodása is. Szeptember elsején kiderült,hogy az exemmel osztálytársak leszünk.azóta is teper,újra össze akar velem jönni. a gond az hogy a lelkem mélyén még szeretem,de a mostanit is. a mostani egy 24 éves,helyes,intelligens srác az exem pedig egy 19éves vagány,helyes,kicsit gyerekes. kit válasszak? tiszta gyomoridegem van már ettől....
2010. szept. 27. 17:55
 1/3 nielindi ***** válasza:
mi honnan tudjuk, h te kit kedvelsz jobban? kivel érzed magad jobban? kivel lehetne jobb kapcsolatod?!?! mérlegelj!!!
2010. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az exhez visszamenni sosem jó ötlet, saját tapasztalatból mondom. Hasonló helyzetben voltam én is. MIután 6 év után elhagytam összejöttem vkivel, 2 és fél évig voltunk együtt. A 2 és fél év alatt mindig a régihez vágytam vissza mert nem tudtuk kellőképpen lezárni, majd vége lett ennek is és megpróbáltuk a 6 éves exemmel... nem jött össze, sokat változott és amit akkor szerettem benne, azt most ki nem állom. szóval maradj sztem az újjal.
2010. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyiket szereted, ezt csak te tudhatod
2010. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!